walek_87
10-01-2009, 20:53
Witam
Mam pytanie odnośnie głowic gp yh410 i yh420,
czy warto dopłacać 30 zł ze względu na dodatkowe poziomice, potrzebne to ? poza tym ta druga jest wyższa i cięższa,
na nogi wybrałem yh324
Mam pytanie odnośnie głowic gp yh410 i yh420,
czy warto dopłacać 30 zł ze względu na dodatkowe poziomice, potrzebne to ? poza tym ta druga jest wyższa i cięższa,
na nogi wybrałem yh324