Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Różnice głowic

    Witam

    Mam pytanie odnośnie głowic gp yh410 i yh420,

    czy warto dopłacać 30 zł ze względu na dodatkowe poziomice, potrzebne to ? poza tym ta druga jest wyższa i cięższa,

    na nogi wybrałem yh324

  2. #2

    Domyślnie

    z tego co zauważyłem, to te poziomice w głowicach są kiepskie, więc pewnie nie będziesz miał z niej i tak pożytku.
    Mamiya + Sony

  3. #3

    Domyślnie

    Do nóg yh324 bardziej pasuje głowica yh410. Mam taki zestaw innej firmy i jako lżejszy statyw jest OK. Za głowicą yh410 przemawiają jeszcze mniejsze płytki mocujące, pozostawione w korpusie nie przeszkadzają tak bardzo jak większe sześciokątne, które w zasadzie bardziej nadają się do aparatów średnioformatowych.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •