Witam
Mam pytanie odnośnie głowic gp yh410 i yh420,
czy warto dopłacać 30 zł ze względu na dodatkowe poziomice, potrzebne to ? poza tym ta druga jest wyższa i cięższa,
na nogi wybrałem yh324
Szukaj
Witam
Mam pytanie odnośnie głowic gp yh410 i yh420,
czy warto dopłacać 30 zł ze względu na dodatkowe poziomice, potrzebne to ? poza tym ta druga jest wyższa i cięższa,
na nogi wybrałem yh324
z tego co zauważyłem, to te poziomice w głowicach są kiepskie, więc pewnie nie będziesz miał z niej i tak pożytku.
Mamiya + Sony
Do nóg yh324 bardziej pasuje głowica yh410. Mam taki zestaw innej firmy i jako lżejszy statyw jest OK. Za głowicą yh410 przemawiają jeszcze mniejsze płytki mocujące, pozostawione w korpusie nie przeszkadzają tak bardzo jak większe sześciokątne, które w zasadzie bardziej nadają się do aparatów średnioformatowych.
Skontaktuj się z nami