emet_b
07-01-2009, 22:00
Moglibyście mnie nakierować jak uzyskać podobny efekt w Ps-ie. Robię to w Corelu, ale nie chce mi się tak skakać po programach. Bardzo lubię te opcję, zwłaszcza do pejzażu, ale czasami też na ludziach zaskakująco się spisuje;)
Poziomy i b&w robiłem w PSie, a ten efekt wyrazistości już w Corelu.
Przed
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/01/qybmn4-1.jpg
źródło (http://i41.tinypic.com/qybmn4.jpg)
Po
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/01/2uf8rpc-1.jpg
źródło (http://i41.tinypic.com/2uf8rpc.jpg)
Poziomy i b&w robiłem w PSie, a ten efekt wyrazistości już w Corelu.
Przed
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/01/qybmn4-1.jpg
źródło (http://i41.tinypic.com/qybmn4.jpg)
Po
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/01/2uf8rpc-1.jpg
źródło (http://i41.tinypic.com/2uf8rpc.jpg)