Moglibyście mnie nakierować jak uzyskać podobny efekt w Ps-ie. Robię to w Corelu, ale nie chce mi się tak skakać po programach. Bardzo lubię te opcję, zwłaszcza do pejzażu, ale czasami też na ludziach zaskakująco się spisuje
Poziomy i b&w robiłem w PSie, a ten efekt wyrazistości już w Corelu.
Przed
Po
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami