PDA

Zobacz pełną wersję : "Foto-technika"



h2o
07-12-2008, 23:14
Mała uwaga dla administratora. Słowo foto-technika piszemy razem, ponieważ jest to jedno słowo. Poprawnie jest zatem FOTOTECHNIKA.

fumio
07-12-2008, 23:16
Mała uwaga dla administratora. Słowo foto-technika piszemy razem, ponieważ jest to jedno słowo. Poprawnie jest zatem FOTOTECHNIKA.

Co za różnica i tak wszyscy wiedzą o co chodzi !

Pozdr.

h2o
07-12-2008, 23:32
Co za różnica i tak wszyscy wiedzą o co chodzi !

Pozdr.

a o to chodzi, że NKP oprócz promowania poprawnego zastosowania Nikonów powinien również promować poprawną pisownię :P