Zobacz pełną wersję : "Foto-technika"
Mała uwaga dla administratora. Słowo foto-technika piszemy razem, ponieważ jest to jedno słowo. Poprawnie jest zatem FOTOTECHNIKA.
Mała uwaga dla administratora. Słowo foto-technika piszemy razem, ponieważ jest to jedno słowo. Poprawnie jest zatem FOTOTECHNIKA.
Co za różnica i tak wszyscy wiedzą o co chodzi !
Pozdr.
Co za różnica i tak wszyscy wiedzą o co chodzi !
Pozdr.
a o to chodzi, że NKP oprócz promowania poprawnego zastosowania Nikonów powinien również promować poprawną pisownię :P
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.