Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: "Foto-technika"

  1. #1

    Domyślnie "Foto-technika"

    Mała uwaga dla administratora. Słowo foto-technika piszemy razem, ponieważ jest to jedno słowo. Poprawnie jest zatem FOTOTECHNIKA.
    Smiena Symbol

  2. #2

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez h2o Zobacz posta
    Mała uwaga dla administratora. Słowo foto-technika piszemy razem, ponieważ jest to jedno słowo. Poprawnie jest zatem FOTOTECHNIKA.
    Co za różnica i tak wszyscy wiedzą o co chodzi !

    Pozdr.
    Nikon System

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fumio Zobacz posta
    Co za różnica i tak wszyscy wiedzą o co chodzi !

    Pozdr.
    a o to chodzi, że NKP oprócz promowania poprawnego zastosowania Nikonów powinien również promować poprawną pisownię :P
    Smiena Symbol

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •