Adagio
22-11-2008, 19:23
Krótka piłka. Szukam kostki do wyzwalania lamp z mojego D80, z wielu na rynku bardzo mi się spodobała ta :P wygląda solidnie, ale, wg. opisu aukcji jest go gniazdo X. Wygląda jak PC ale mam wrażenie że średnica całego otworu gniazda jest jakby szersza. Nie miałem wcześniej do czynienia z przewodowym wyzwalaniem lamp więc pytam czy to aby nie jest jakieś inne gniazdo (czyt. wymysł jakiegoś producenta na swoje gniazdo sync) :) Poza tym jeżeli średnica otworu jest większa od średnicy wtyczki to nie będzie to przeszkadzało a konkretnie czy wtyczka nie będzie wypadać? :))
Z góry dzięki za pomoc.
:)
http://allegro.pl/item486023029_sm_601_kostka_synchronizacyjna.html
Z góry dzięki za pomoc.
:)
http://allegro.pl/item486023029_sm_601_kostka_synchronizacyjna.html