Zobacz pełną wersję : Spyder 2 Express - pytanie
Polsar74
04-11-2008, 22:59
Czy któryś z miłych forumowiczów podpowie mi : CO TO WARTE ?
W sieci spotkałem się z kilkoma opiniami na TAK i na NIE.
Sprzęcik z racji swej ceny skierowany raczej do amatora (no...może zaawansowanego amatora (w PL)).
Mnie interesują spostrzeżenia użytkowników właśnie takich - profesjonalistom ten sprzęt będzie bardziej pewno przeszkadzał niż pomagał :-)
Czy da się skalibrować monitor LCD TFT ? (choćby w 3/4)
Jakieś inne zalety tego typu sprzęcików
Pzdrw
Paweł
downunder
04-11-2008, 23:17
Ja jestem zadowolony, dzięki Spyderowi 2 bez obaw przygotowuję moje zlecenia ślubne do wywołania.
Sprzęt na pewno nie jest profesjonalny ale moim zdaniem bardzo przyzwoicie się spisuje. :)
Zauważyłem to szczególnie na moim dość starym laptopie, na którym nijak nie można było samemu skalibrować monitora. Teraz zdjęcia wyglądają na nim bardzo przyzwoicie a i od biedy można je i tam obrabiać. :D
Polsar74
05-11-2008, 20:01
tylko jedna osoba zna ten produkt ?
Nie może być !
DMQuadro
05-11-2008, 22:18
Korzystam ze Spydera3 - i tego oto programu http://basiccolor.de/english/Datenblaetter_E/display_E/display_E.htm Mam NEC 2690Wuxi - z wyników kalibracji jestem zadowolony. Druk (przeważnie offset) jest przewidywalny i zgodny z monitorem
Polsar74
07-11-2008, 09:50
tylko jedna osoba zna ten produkt ?
Nie może być !
Halo - czy powyższe jest możliwe by tylko parę osób znało temat ?
DMQuadro
08-11-2008, 01:42
Jest cały wątek w komputerach http://nikon.org.pl/showthread.php?t=39627&page=31 Tam panowie nie lubią Spydera jako klasę (nie mając z nim styczności, ale to nie przeszkadza opiniować go negatywnie). Jak nie kupisz takiego dobrego (za parę kilo w sklepie jednego z nich) to nici z kalibracji...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.