Zobacz pełną wersję : ujecia pionowe
jak trzymacie aparat ( bez gripa ) podczas kadrow pionowych . Jaka pozycja jest bardziej stabilna , z prawa reka nad aparatem ( jakby przykrywala go ) , czy tez pod aparatem podpierajac go ?
mam spore problemy z takimi ujeciami przewaznie troche "wisza na skrzydlo" moze to kwestia zlego ustawienia dloni .
najbardziej stabilnie to na statywie :D Ja trzymam prawe ręką nad aparatem...
Cóż za dylematy masz wieczorową porą :D
wojtek_em
30-10-2008, 23:14
spust do góry, prawica także, lewica podtrzymuje obiektyw od dołu, dolne odnóża w lekkim rozkroku ;)
koniecznie proste plecy i bez głupich min... :)
jak czasem siebie widzę na zdjęciach w czasie "pracy" to ręce opadają :D
Jak można tak mordę wykrzywiać :)
wojtek_em
30-10-2008, 23:53
jak czasem siebie widzę na zdjęciach w czasie "pracy" to ręce opadają :D
Prawda, też się cokolwiek zszokowałem, jak kiedyś znajomy uchwycił mnie "w akcji" - cóż za mimika :lol:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.