PDA

Zobacz pełną wersję : ujecia pionowe



Dudeusz
30-10-2008, 21:55
jak trzymacie aparat ( bez gripa ) podczas kadrow pionowych . Jaka pozycja jest bardziej stabilna , z prawa reka nad aparatem ( jakby przykrywala go ) , czy tez pod aparatem podpierajac go ?

mam spore problemy z takimi ujeciami przewaznie troche "wisza na skrzydlo" moze to kwestia zlego ustawienia dloni .

stock
30-10-2008, 22:57
najbardziej stabilnie to na statywie :D Ja trzymam prawe ręką nad aparatem...
Cóż za dylematy masz wieczorową porą :D

wojtek_em
30-10-2008, 23:14
spust do góry, prawica także, lewica podtrzymuje obiektyw od dołu, dolne odnóża w lekkim rozkroku ;)

stock
30-10-2008, 23:19
koniecznie proste plecy i bez głupich min... :)

jak czasem siebie widzę na zdjęciach w czasie "pracy" to ręce opadają :D
Jak można tak mordę wykrzywiać :)

wojtek_em
30-10-2008, 23:53
jak czasem siebie widzę na zdjęciach w czasie "pracy" to ręce opadają :D
Prawda, też się cokolwiek zszokowałem, jak kiedyś znajomy uchwycił mnie "w akcji" - cóż za mimika :lol: