jerezano
29-10-2008, 23:23
Nie ustając w poszukiwaniach statywu, pytam Szanownych Forumowiczów, którzy mają na codzień przyjemność z manfrotkami :-D: czy kolumnę centralną można ustawić tylko pionowo i tylko poziomo (równolegle do Matki Ziemi), czy można też nieco pod kątem (kątami)?
Pozdrawiam
Pozdrawiam