PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw tym razem manfrotto



jerezano
29-10-2008, 23:23
Nie ustając w poszukiwaniach statywu, pytam Szanownych Forumowiczów, którzy mają na codzień przyjemność z manfrotkami :-D: czy kolumnę centralną można ustawić tylko pionowo i tylko poziomo (równolegle do Matki Ziemi), czy można też nieco pod kątem (kątami)?
Pozdrawiam

markB
30-10-2008, 17:37
Tylko pionowo lub poziomo. Jak chcesz różne kąty to potrzeba Gitzo Explorera, Benbo lub Unilocka.

jerezano
30-10-2008, 19:38
Dzięki za podpowiedź :)