Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Statyw tym razem manfrotto

    Nie ustając w poszukiwaniach statywu, pytam Szanownych Forumowiczów, którzy mają na codzień przyjemność z manfrotkami : czy kolumnę centralną można ustawić tylko pionowo i tylko poziomo (równolegle do Matki Ziemi), czy można też nieco pod kątem (kątami)?
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Tylko pionowo lub poziomo. Jak chcesz różne kąty to potrzeba Gitzo Explorera, Benbo lub Unilocka.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedź

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •