PDA

Zobacz pełną wersję : SanDisk Extreme III +50% 30MB/s ???



LuDa
18-10-2008, 18:19
Witam !

Mam pytanie, czy ktoś sprawdzał prędkość zapisu i odczytu kart SanDisk Extreme III +50% 30MB/s ??
Jakie powinny być prędkości tej karty?
Moje pytanie bierze się stąd że niedawno kupiłem w markecie kartę SanDisk Extreme III 4 GB 30MB/s, działa Ok, ale włożyłem do czytnika SanDisk programem HD-tach i ATTO Disk Benchmark sprawdziłem prędkości i mam coś takiego:

ATTO Disk Benchmark:
Writw – 15633
Read – 18076

HD-tach = 18,1 - 18,7
===============================
Przed chwilą sprawdziłem Lexara 4 GB /133x na ATTO Disk Benchmark:
Writw – 18125
Read – 18732

Tak ma być, czy coś jest nie tak z tym SanDiskiem??

drhardware
18-10-2008, 18:29
Witam,

uzyj opcji "szukaj", znajdziesz cały wątek na temat prędkości kart - tutaj (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=66776)

LuDa
19-10-2008, 19:25
Witam !

Tam jest raczej wątek o czytnikach nie o kartach, a mnie chodzi o konkretny model SanDisk Extreme III +50% 30MB/s, bo jeśli te odczyty są prawidłowe to chciałbym dokupić kilka kart bo w tym markecie są po prostu tanie !!!
Ale wielkie dzięki za podpowiedź.

Pozdrawiam.

Nivelen
25-10-2008, 06:48
a ja w takim razie zapytam gdzie one takie tanie są? ;-)

LuDa
25-10-2008, 16:51
Trafiłem w Auchan 4 GB za 75,- zł

eldritch
25-10-2008, 18:54
aaa to jak w oszołomie to wszystko tłumaczy... ;)

LuDa
25-10-2008, 22:30
No tak, ale te karty są od polskiego dystrybutora, tam jest naklejka Hama Polska.

drhardware
29-10-2008, 18:55
No ale ja włąśnie męczę w tamtym wątku Sandiski Extreme III, jedna z Fotojokera, jedna od kolegi z forum.