PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o efekt?



Rybaspace
04-09-2008, 09:31
Mam takie pytanie co zrobić by osiągnąć taki efekt zdjęcia przy obróbce:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0908/bonzay2d06b.jpg)

zdjęcie dla przykładu zaczerpnąłem ze strony www.textylia.fotolog.pl

Ogólnie próbowałem wielu opcji i kombinacji w photoshopie ale jakoś nie mogę dojść do efektu. Poradźcie w którą stronę uderzać by coś takiego ogarnąć. Dziękuję z góry

jacek.gold
04-09-2008, 09:57
chodzi o kolor winietę czy o kadr ( :) )

Rybaspace
04-09-2008, 10:09
Wiesz co kolego winieta i kadr to nie problem chodzi o kolor to za pewne crossowanie ale konkretnie nie moge takiego efektu zlamac

jacek.gold
04-09-2008, 10:54
tu jest omówienie wprawdzie po ichniemu ale za to pod spodem jest akcja do pobrania
przy odpowiedniej dozie suwaczkowania da się tak zrobić jak na fotce

pasza
04-09-2008, 11:33
tu jest omówienie wprawdzie po ichniemu ale za to pod spodem jest akcja do pobrania
przy odpowiedniej dozie suwaczkowania da się tak zrobić jak na fotce

Wrzucisz link?

jacek.gold
04-09-2008, 11:43
:) jakoś tak poszło
http://www.biscaclothing.com/news/2006/07/cross_processing_in_photoshop_1.html

Rybaspace
06-09-2008, 14:12
Ogólnie ogarniam i kąbinuje :) jak coś wyjdzie pokaże