Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Rawa Mazowiecka
    Posty
    26

    Domyślnie Pytanie o efekt?

    Mam takie pytanie co zrobić by osiągnąć taki efekt zdjęcia przy obróbce:


    zdjęcie dla przykładu zaczerpnąłem ze strony www.textylia.fotolog.pl

    Ogólnie próbowałem wielu opcji i kombinacji w photoshopie ale jakoś nie mogę dojść do efektu. Poradźcie w którą stronę uderzać by coś takiego ogarnąć. Dziękuję z góry
    d7000/d600 + N24-70 2.8 / N35 1.8 / T17-50 2.8II / S8/ SB-910

  2. #2

    Domyślnie

    chodzi o kolor winietę czy o kadr ( )

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Rawa Mazowiecka
    Posty
    26

    Domyślnie tr

    Wiesz co kolego winieta i kadr to nie problem chodzi o kolor to za pewne crossowanie ale konkretnie nie moge takiego efektu zlamac
    d7000/d600 + N24-70 2.8 / N35 1.8 / T17-50 2.8II / S8/ SB-910

  4. #4

    Domyślnie

    tu jest omówienie wprawdzie po ichniemu ale za to pod spodem jest akcja do pobrania
    przy odpowiedniej dozie suwaczkowania da się tak zrobić jak na fotce

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    tu jest omówienie wprawdzie po ichniemu ale za to pod spodem jest akcja do pobrania
    przy odpowiedniej dozie suwaczkowania da się tak zrobić jak na fotce
    Wrzucisz link?
    "Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"

  6. #6

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Rawa Mazowiecka
    Posty
    26

    Domyślnie

    Ogólnie ogarniam i kąbinuje jak coś wyjdzie pokaże
    d7000/d600 + N24-70 2.8 / N35 1.8 / T17-50 2.8II / S8/ SB-910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •