Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : plecak



KSIĘŻAK
07-08-2008, 11:57
W co by zapakować przyrządy ze stopki ?Chodzi mi o plecak bez komory na lapka

art44
07-08-2008, 12:33
Witam,
Tamrac Expedition 5 na przykład.
Powinno się zmieścić.
Art

Garnett
07-08-2008, 12:36
Mekko C41 wszystko co w mojej stopce wchodzi ( dodatkowo jeszcze TC , pudeklo cokinow i 2 holdery no i kupa drobiazgow jak piloty karty czytnik ) chociaz od apataru z gripem w pokrywie plecaka robie sie male wybrzuszenie ale sie zamyka bez problemu .

wilk325
07-08-2008, 13:06
Witam,
Tamrac Expedition 5 na przykład.
Powinno się zmieścić.
Art

Może być za niski do D3, ale do Tamrac Expedition 7 na pewno wejdzie i będzie jeszcze trochę miejsca.

Rycerz
07-08-2008, 13:11
ale wy jesteście rozeznani ;) a powiedzcie który w takim razie plecak na dużego analoga plus na stałe podpięte N AF 300/4 ? plecak bez szkieł dodatkowych, za to żeby miało dodatkowe miejsce na kurtkę przeciwdeszczową, jakieś drobiazgi, latarka, kanapki, woda, statyw ewentualnie podpięty...

art44
07-08-2008, 13:35
Może być za niski do D3, ale do Tamrac Expedition 7 na pewno wejdzie i będzie jeszcze trochę miejsca.
Nawet nie trochę! :lol: Lepiej by było upchać do "piątki", byłoby moim zdaniem efektywniej.

ale wy jesteście rozeznani ;) a powiedzcie który w takim razie plecak na dużego analoga plus na stałe podpięte N AF 300/4 ? plecak bez szkieł dodatkowych, za to żeby miało dodatkowe miejsce na kurtkę przeciwdeszczową, jakieś drobiazgi, latarka, kanapki, woda, statyw ewentualnie podpięty...
Prosta sprawa!
Tamrac Expedition 7 - zmieści się, bo... do niego WSZYSTKO się zmieści :lol:
Mam taki, a nawet mogę sprzedać. Art

Garnett
07-08-2008, 13:40
Rycerz mysle ze do tego mekko co polecam wejdzie 300/4 bo wchodzi 80-200 z zalozona oslona p/sloneczna ( przypiety do body ) a oba maja srednice gwintu 77mm