Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: plecak

  1. #1

    Domyślnie plecak

    W co by zapakować przyrządy ze stopki ?Chodzi mi o plecak bez komory na lapka
    Księżak

    D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,
    Tamrac Expedition 5 na przykład.
    Powinno się zmieścić.
    Art
    D300 / D810 / F70 + Nikkory

  3. #3

    Domyślnie

    Mekko C41 wszystko co w mojej stopce wchodzi ( dodatkowo jeszcze TC , pudeklo cokinow i 2 holdery no i kupa drobiazgow jak piloty karty czytnik ) chociaz od apataru z gripem w pokrywie plecaka robie sie male wybrzuszenie ale sie zamyka bez problemu .
    Ostatnio edytowane przez Garnett ; 07-08-2008 o 12:39
    D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
    - Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez art44 Zobacz posta
    Witam,
    Tamrac Expedition 5 na przykład.
    Powinno się zmieścić.
    Art
    Może być za niski do D3, ale do Tamrac Expedition 7 na pewno wejdzie i będzie jeszcze trochę miejsca.

  5. #5
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    ale wy jesteście rozeznani a powiedzcie który w takim razie plecak na dużego analoga plus na stałe podpięte N AF 300/4 ? plecak bez szkieł dodatkowych, za to żeby miało dodatkowe miejsce na kurtkę przeciwdeszczową, jakieś drobiazgi, latarka, kanapki, woda, statyw ewentualnie podpięty...

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Może być za niski do D3, ale do Tamrac Expedition 7 na pewno wejdzie i będzie jeszcze trochę miejsca.
    Nawet nie trochę! Lepiej by było upchać do "piątki", byłoby moim zdaniem efektywniej.
    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    ale wy jesteście rozeznani a powiedzcie który w takim razie plecak na dużego analoga plus na stałe podpięte N AF 300/4 ? plecak bez szkieł dodatkowych, za to żeby miało dodatkowe miejsce na kurtkę przeciwdeszczową, jakieś drobiazgi, latarka, kanapki, woda, statyw ewentualnie podpięty...
    Prosta sprawa!
    Tamrac Expedition 7 - zmieści się, bo... do niego WSZYSTKO się zmieści
    Mam taki, a nawet mogę sprzedać. Art
    Ostatnio edytowane przez art44 ; 07-08-2008 o 13:41
    D300 / D810 / F70 + Nikkory

  7. #7

    Domyślnie

    Rycerz mysle ze do tego mekko co polecam wejdzie 300/4 bo wchodzi 80-200 z zalozona oslona p/sloneczna ( przypiety do body ) a oba maja srednice gwintu 77mm
    D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
    - Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •