W co by zapakować przyrządy ze stopki ?Chodzi mi o plecak bez komory na lapka
Szukaj
W co by zapakować przyrządy ze stopki ?Chodzi mi o plecak bez komory na lapka
Księżak
D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900
Witam,
Tamrac Expedition 5 na przykład.
Powinno się zmieścić.
Art
D300 / D810 / F70 + Nikkory
Mekko C41 wszystko co w mojej stopce wchodzi ( dodatkowo jeszcze TC , pudeklo cokinow i 2 holdery no i kupa drobiazgow jak piloty karty czytnik ) chociaz od apataru z gripem w pokrywie plecaka robie sie male wybrzuszenie ale sie zamyka bez problemu .
Ostatnio edytowane przez Garnett ; 07-08-2008 o 12:39
D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
- Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska
ale wy jesteście rozeznania powiedzcie który w takim razie plecak na dużego analoga plus na stałe podpięte N AF 300/4 ? plecak bez szkieł dodatkowych, za to żeby miało dodatkowe miejsce na kurtkę przeciwdeszczową, jakieś drobiazgi, latarka, kanapki, woda, statyw ewentualnie podpięty...
Ostatnio edytowane przez art44 ; 07-08-2008 o 13:41
D300 / D810 / F70 + Nikkory
Rycerz mysle ze do tego mekko co polecam wejdzie 300/4 bo wchodzi 80-200 z zalozona oslona p/sloneczna ( przypiety do body ) a oba maja srednice gwintu 77mm
D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
- Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska
Skontaktuj się z nami