PDA

Zobacz pełną wersję : Akcje w PS



Franeq
31-07-2008, 22:35
Hej,

Problem wyglada tak, porobiłem sobie akcje i wszystko działało cacy - do pewnego momentu, jakas pierunska opcje musialem wl/wyl i teraz wybieram dana akcje, odpalam ja i musze potwierdzac każdy "proces" np. akcje zmienia cos w levelach, musze zatwierdziec levels, zmienia kolor balance, musze zatwierdzic. Na dłuższa mete, jest to wybitnie upierdliwe.

Kto pomoże?

Valdek_Tychy
31-07-2008, 22:46
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img501.imageshack.us/img501/8462/akcjatm1.jpg)

Franeq
31-07-2008, 23:22
Nawet nie wiem jak Ci dziekować :)