Hej,
Problem wyglada tak, porobiłem sobie akcje i wszystko działało cacy - do pewnego momentu, jakas pierunska opcje musialem wl/wyl i teraz wybieram dana akcje, odpalam ja i musze potwierdzac każdy "proces" np. akcje zmienia cos w levelach, musze zatwierdziec levels, zmienia kolor balance, musze zatwierdzic. Na dłuższa mete, jest to wybitnie upierdliwe.
Kto pomoże?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami