PDA

Zobacz pełną wersję : batery pack do nikon d200



jurek53
24-07-2008, 10:27
Witam.
Do użytkowników: batery pack do nikona d200 - oryginał czy może zastępcza delta. Plusy i minusy obu tych urządzeń, a jeśli kupić to jakie.
Pozdrawiam.

Łukasz F.
24-07-2008, 10:46
Mialem Delte do D70 - zwykly szajs. Mozliwe, ze do D200 jest lepiej wykonany. Osobiscie mam oryginal i nie narzekam

GrzegorzPPP
24-07-2008, 11:07
mam deltę do D70s mam do D200. Niewiem jak w oryginalne działają kółeczka, ale w delcie są deko plastikowe i niezawsze po przekręceniu kółka zmienia się przesłona tzn. trzeba np. 2 razy przekręcić. A pozatym to same plusy. Jak niemożesz obejść się bez precyzyjnego działania kółka to kup 200zł droższy oryginał :)

jurek53
24-07-2008, 12:22
Dzięki.
W opcjach użytkownika jest ustawianie współpracy korpusu z przystawką. Czy nie ma problemów z działaniem pokręteł i przycisków obecnych w delcie w działaniu z poziomu batery packa?

Łukasz F.
24-07-2008, 12:24
powiem wam tak... tez stalem przed tym dylematem. o ile sie nie myle w delcie jest dodatkowy wyswietlacz, ale precyzja i wykonanie nikona sa o wiele lepsze i z tego wzgledu wolalem dolozyc te 200 zl. poza tym, mozna na gieldzie forumowej dostac prawie jak w cenie delty.

GrzegorzPPP
24-07-2008, 12:29
jurek a Ty pytasz o tą z LCD? jak tak to ja bym już na pewno wziął oryginalnego gripa.

Łukasz znalezienie gripa u nas na giełdzie graniczy z cudem. Przez 3 miesiące może ze 2 były.

jurek53
24-07-2008, 12:49
Dzięki.
Mam na myśli wersję podstawową bez świecidełek.