Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Stalowa Wola
    Posty
    22

    Domyślnie batery pack do nikon d200

    Witam.
    Do użytkowników: batery pack do nikona d200 - oryginał czy może zastępcza delta. Plusy i minusy obu tych urządzeń, a jeśli kupić to jakie.
    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Mialem Delte do D70 - zwykly szajs. Mozliwe, ze do D200 jest lepiej wykonany. Osobiscie mam oryginal i nie narzekam
    FX|N24-70|S50 1.4|Sami14|SB-900|SB-800
    flickr

  3. #3

    Domyślnie

    mam deltę do D70s mam do D200. Niewiem jak w oryginalne działają kółeczka, ale w delcie są deko plastikowe i niezawsze po przekręceniu kółka zmienia się przesłona tzn. trzeba np. 2 razy przekręcić. A pozatym to same plusy. Jak niemożesz obejść się bez precyzyjnego działania kółka to kup 200zł droższy oryginał
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Stalowa Wola
    Posty
    22

    Domyślnie batery pack d200

    Dzięki.
    W opcjach użytkownika jest ustawianie współpracy korpusu z przystawką. Czy nie ma problemów z działaniem pokręteł i przycisków obecnych w delcie w działaniu z poziomu batery packa?

  5. #5

    Domyślnie

    powiem wam tak... tez stalem przed tym dylematem. o ile sie nie myle w delcie jest dodatkowy wyswietlacz, ale precyzja i wykonanie nikona sa o wiele lepsze i z tego wzgledu wolalem dolozyc te 200 zl. poza tym, mozna na gieldzie forumowej dostac prawie jak w cenie delty.
    FX|N24-70|S50 1.4|Sami14|SB-900|SB-800
    flickr

  6. #6

    Domyślnie

    jurek a Ty pytasz o tą z LCD? jak tak to ja bym już na pewno wziął oryginalnego gripa.

    Łukasz znalezienie gripa u nas na giełdzie graniczy z cudem. Przez 3 miesiące może ze 2 były.
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Stalowa Wola
    Posty
    22

    Domyślnie d200

    Dzięki.
    Mam na myśli wersję podstawową bez świecidełek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •