Witam.
Do użytkowników: batery pack do nikona d200 - oryginał czy może zastępcza delta. Plusy i minusy obu tych urządzeń, a jeśli kupić to jakie.
Pozdrawiam.
Szukaj
Witam.
Do użytkowników: batery pack do nikona d200 - oryginał czy może zastępcza delta. Plusy i minusy obu tych urządzeń, a jeśli kupić to jakie.
Pozdrawiam.
Mialem Delte do D70 - zwykly szajs. Mozliwe, ze do D200 jest lepiej wykonany. Osobiscie mam oryginal i nie narzekam
FX|N24-70|S50 1.4|Sami14|SB-900|SB-800
flickr
mam deltę do D70s mam do D200. Niewiem jak w oryginalne działają kółeczka, ale w delcie są deko plastikowe i niezawsze po przekręceniu kółka zmienia się przesłona tzn. trzeba np. 2 razy przekręcić. A pozatym to same plusy. Jak niemożesz obejść się bez precyzyjnego działania kółka to kup 200zł droższy oryginał![]()
Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||
Dzięki.
W opcjach użytkownika jest ustawianie współpracy korpusu z przystawką. Czy nie ma problemów z działaniem pokręteł i przycisków obecnych w delcie w działaniu z poziomu batery packa?
powiem wam tak... tez stalem przed tym dylematem. o ile sie nie myle w delcie jest dodatkowy wyswietlacz, ale precyzja i wykonanie nikona sa o wiele lepsze i z tego wzgledu wolalem dolozyc te 200 zl. poza tym, mozna na gieldzie forumowej dostac prawie jak w cenie delty.
FX|N24-70|S50 1.4|Sami14|SB-900|SB-800
flickr
jurek a Ty pytasz o tą z LCD? jak tak to ja bym już na pewno wziął oryginalnego gripa.
Łukasz znalezienie gripa u nas na giełdzie graniczy z cudem. Przez 3 miesiące może ze 2 były.
Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||
Dzięki.
Mam na myśli wersję podstawową bez świecidełek.
Skontaktuj się z nami