Zobacz pełną wersję : duża torba ?
jasiu102
30-06-2008, 15:06
d2h z podpiętą sigmą 20 1,8 sigme 70-200 nikkora 50, sb 800 i laptop 15,4 cale w co to najlepiej spakowac ?? :)
DMQuadro
30-06-2008, 23:48
Weż ten cały sprzęt do sklepu, przymierz. Ja za drugim razem tak zrobiłem, kupiłem jeden z większych Lowepro - Compu Trekker Plus AW. Mam za sobą kilka plenerów (m.in. wchodziłem z nim na Ślężę i do zamku Chojnik) - jestem zadowolony.
marszull
01-07-2008, 10:45
Jak torba to duzy lowepro reporter D (550 i 650)
Lowepro Stealth Reporter - pomiesci wymienione graty bez problemu.
jasiu102
01-07-2008, 13:18
Lowepro Stealth Reporter 650 chyba musze tą zakupić bo obawiam sie że w ta mniejszą nie wejdzie laptop
Nie wiem skad oni biora parametry pojemnosci bo do przegrody na lapka w mojej SR 650 AW wchodzi MBP 15,4' na styk - mniejsze torby wiec raczej odpadaja zwlaszcza ze macbooki do duzych nie naleza...
Torba wydaje sie duza na poczatku ale jak sie zapakuje sprzet to szybko okazuje sie w sam raz.
Jak nie chcesz wydawać tyle kasy, to kup Mekko P206.
Mam taką i rozmiarami przypomina Reportera 550-600 (jest miejsce na laptopa).
Ja noszę w nim D70s z gripem, Tamrona 17-50, Sigmę 70-200 no i SB-600 i jest jeszcze dużo miejsca.
Dla mnie jest nawet za duża i nie używam jej praktycznie wcale.
shaddixx
01-07-2008, 17:52
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img50.imageshack.us/img50/2979/aniok3.jpg)
mi sie to mieści do p202(4).
A w tą miniego to wejdzie cala moja torba ze sprzetem.
Mi się wydaje czy metzowi złamałeś stopkę?
schwepes
01-07-2008, 18:45
Lowepro Stealth Reporter - pomiesci wymienione graty bez problemu.
A wchodzi do niej body z założonym obiektywem 70-200/2.8 (oczywiście tulipan może być odwrócony)
Tak, wchodzi bez problemu.
Zarówno wzdłuż jak i w poprzek.
Ja mam sigmę 70-200 2.8 i gwarantuje, że wchodzi.
A wchodzi do niej body z założonym obiektywem 70-200/2.8 (oczywiście tulipan może być odwrócony)
Wchodzi bez problemu - w sumie jedyny minus tej torby to waga kiedy jest w pelni zaladowana;]
Przy dużej ilości sprzętu, częstym przemieszczaniu niekoniecznie w aucie, zdecydowanie lepiej duży plecak, kupiłem LOWEPRO CompuRover AW i wreszcie na jakiś czas jestem zadowolony ;). Kilka razy użyłem torby Tamraca 12Pro i po załadowaniu sprzętem przenoszenie wszystkiego było bardzo uciążliwe.
Niestety, to prawda.
Na dłuższe, całodzienne wędrówki, branie torby nie jest dobrym pomysłem.
Natomiast na wypady kilku godzinne, na jakiś reportażyk jest idealna.
jasiu102
02-07-2008, 20:35
cięzko zmieniac obiektywy z plecaka chyba, że ktos ma długie rece :)
Mam i torbę, i duży plecak, i mały plecak. Zawsze mam dylemat: wygoda noszenia, czy wygoda dostępu do sprzętu?
Wszystko zależy od tego, jaki masz plecak.
W sling shoot'ach zmiana szkła nie trwa długo.
Ja w swojej Alphie też ma mam mały patent na szybkie zmienianie szkieł.
shaddixx
02-07-2008, 23:10
Mi się wydaje czy metzowi złamałeś stopkę?
Tak, metz ma zlamaną stopke. Zostala do CLS'a.
fotojacek
02-07-2008, 23:37
Szybkość czy wygoda noszenia:)
Do ja mam lowepro jak mam iśc gdzieś dalej, wycieczka rowerowa, gory - zakładam szelki pozwalające torbe nosić na plecach. Spokojnie można to do kazdej torby przyczepić.
jasiu102
03-07-2008, 19:44
Lowepro Stealth Reporter 650 AW zamówiłem coś takiego za 380 zł. mam nadzieje, że sie sprawdzi.
bialogardzianin
31-10-2008, 18:08
Lowepro Stealth Reporter 650 AW zamówiłem coś takiego za 380 zł. mam nadzieje, że sie sprawdzi.
Witam
czy możesz opisać co zmieścisz w LSR 650AW? Zastanawiam się nad nią albo nad 550AW. Możesz zamieścić jakieś zdjęcia otwartej torby i do porównania jakieś body i słoiki? Bardzo proszę bo czytam, czytam i sam nie wiem. ta torba wydaje się taka wielka! pzdr
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.