PDA

Zobacz pełną wersję : duża torba ?



jasiu102
30-06-2008, 15:06
d2h z podpiętą sigmą 20 1,8 sigme 70-200 nikkora 50, sb 800 i laptop 15,4 cale w co to najlepiej spakowac ?? :)

DMQuadro
30-06-2008, 23:48
Weż ten cały sprzęt do sklepu, przymierz. Ja za drugim razem tak zrobiłem, kupiłem jeden z większych Lowepro - Compu Trekker Plus AW. Mam za sobą kilka plenerów (m.in. wchodziłem z nim na Ślężę i do zamku Chojnik) - jestem zadowolony.

marszull
01-07-2008, 10:45
Jak torba to duzy lowepro reporter D (550 i 650)

DXT
01-07-2008, 10:49
Lowepro Stealth Reporter - pomiesci wymienione graty bez problemu.

jasiu102
01-07-2008, 13:18
Lowepro Stealth Reporter 650 chyba musze tą zakupić bo obawiam sie że w ta mniejszą nie wejdzie laptop

DXT
01-07-2008, 13:23
Nie wiem skad oni biora parametry pojemnosci bo do przegrody na lapka w mojej SR 650 AW wchodzi MBP 15,4' na styk - mniejsze torby wiec raczej odpadaja zwlaszcza ze macbooki do duzych nie naleza...

Torba wydaje sie duza na poczatku ale jak sie zapakuje sprzet to szybko okazuje sie w sam raz.

mini21
01-07-2008, 17:08
Jak nie chcesz wydawać tyle kasy, to kup Mekko P206.
Mam taką i rozmiarami przypomina Reportera 550-600 (jest miejsce na laptopa).

Ja noszę w nim D70s z gripem, Tamrona 17-50, Sigmę 70-200 no i SB-600 i jest jeszcze dużo miejsca.
Dla mnie jest nawet za duża i nie używam jej praktycznie wcale.

shaddixx
01-07-2008, 17:52
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img50.imageshack.us/img50/2979/aniok3.jpg)

mi sie to mieści do p202(4).
A w tą miniego to wejdzie cala moja torba ze sprzetem.

MicSzu
01-07-2008, 18:36
Mi się wydaje czy metzowi złamałeś stopkę?

schwepes
01-07-2008, 18:45
Lowepro Stealth Reporter - pomiesci wymienione graty bez problemu.
A wchodzi do niej body z założonym obiektywem 70-200/2.8 (oczywiście tulipan może być odwrócony)

mini21
01-07-2008, 19:22
Tak, wchodzi bez problemu.
Zarówno wzdłuż jak i w poprzek.

Ja mam sigmę 70-200 2.8 i gwarantuje, że wchodzi.

DXT
02-07-2008, 07:35
A wchodzi do niej body z założonym obiektywem 70-200/2.8 (oczywiście tulipan może być odwrócony)

Wchodzi bez problemu - w sumie jedyny minus tej torby to waga kiedy jest w pelni zaladowana;]

Akari
02-07-2008, 10:47
Przy dużej ilości sprzętu, częstym przemieszczaniu niekoniecznie w aucie, zdecydowanie lepiej duży plecak, kupiłem LOWEPRO CompuRover AW i wreszcie na jakiś czas jestem zadowolony ;). Kilka razy użyłem torby Tamraca 12Pro i po załadowaniu sprzętem przenoszenie wszystkiego było bardzo uciążliwe.

mini21
02-07-2008, 10:50
Niestety, to prawda.
Na dłuższe, całodzienne wędrówki, branie torby nie jest dobrym pomysłem.

Natomiast na wypady kilku godzinne, na jakiś reportażyk jest idealna.

jasiu102
02-07-2008, 20:35
cięzko zmieniac obiektywy z plecaka chyba, że ktos ma długie rece :)

Jacek S
02-07-2008, 21:02
Mam i torbę, i duży plecak, i mały plecak. Zawsze mam dylemat: wygoda noszenia, czy wygoda dostępu do sprzętu?

mini21
02-07-2008, 22:21
Wszystko zależy od tego, jaki masz plecak.
W sling shoot'ach zmiana szkła nie trwa długo.
Ja w swojej Alphie też ma mam mały patent na szybkie zmienianie szkieł.

shaddixx
02-07-2008, 23:10
Mi się wydaje czy metzowi złamałeś stopkę?

Tak, metz ma zlamaną stopke. Zostala do CLS'a.

fotojacek
02-07-2008, 23:37
Szybkość czy wygoda noszenia:)
Do ja mam lowepro jak mam iśc gdzieś dalej, wycieczka rowerowa, gory - zakładam szelki pozwalające torbe nosić na plecach. Spokojnie można to do kazdej torby przyczepić.

jasiu102
03-07-2008, 19:44
Lowepro Stealth Reporter 650 AW zamówiłem coś takiego za 380 zł. mam nadzieje, że sie sprawdzi.

bialogardzianin
31-10-2008, 18:08
Lowepro Stealth Reporter 650 AW zamówiłem coś takiego za 380 zł. mam nadzieje, że sie sprawdzi.

Witam
czy możesz opisać co zmieścisz w LSR 650AW? Zastanawiam się nad nią albo nad 550AW. Możesz zamieścić jakieś zdjęcia otwartej torby i do porównania jakieś body i słoiki? Bardzo proszę bo czytam, czytam i sam nie wiem. ta torba wydaje się taka wielka! pzdr