d2h z podpiętą sigmą 20 1,8 sigme 70-200 nikkora 50, sb 800 i laptop 15,4 cale w co to najlepiej spakowac ??![]()
Szukaj
d2h z podpiętą sigmą 20 1,8 sigme 70-200 nikkora 50, sb 800 i laptop 15,4 cale w co to najlepiej spakowac ??![]()
Weż ten cały sprzęt do sklepu, przymierz. Ja za drugim razem tak zrobiłem, kupiłem jeden z większych Lowepro - Compu Trekker Plus AW. Mam za sobą kilka plenerów (m.in. wchodziłem z nim na Ślężę i do zamku Chojnik) - jestem zadowolony.
D300, S 10-20/4-5.6, S 24-60/2,8, S 100-300/4, N 55-200/4-5.6 VR; Slik 500DX z głowicą 488RC4, Sony R1, Lowepro Compu Trekker Plus AW
Jak torba to duzy lowepro reporter D (550 i 650)
Lowepro Stealth Reporter - pomiesci wymienione graty bez problemu.
I walk through the valley of death, I will fear no evil,
for I am the baddest, meanest mother fucker in the valley
www.marcinmichno.com
Lowepro Stealth Reporter 650 chyba musze tą zakupić bo obawiam sie że w ta mniejszą nie wejdzie laptop
Nie wiem skad oni biora parametry pojemnosci bo do przegrody na lapka w mojej SR 650 AW wchodzi MBP 15,4' na styk - mniejsze torby wiec raczej odpadaja zwlaszcza ze macbooki do duzych nie naleza...
Torba wydaje sie duza na poczatku ale jak sie zapakuje sprzet to szybko okazuje sie w sam raz.
I walk through the valley of death, I will fear no evil,
for I am the baddest, meanest mother fucker in the valley
www.marcinmichno.com
Jak nie chcesz wydawać tyle kasy, to kup Mekko P206.
Mam taką i rozmiarami przypomina Reportera 550-600 (jest miejsce na laptopa).
Ja noszę w nim D70s z gripem, Tamrona 17-50, Sigmę 70-200 no i SB-600 i jest jeszcze dużo miejsca.
Dla mnie jest nawet za duża i nie używam jej praktycznie wcale.
mi sie to mieści do p202(4).
A w tą miniego to wejdzie cala moja torba ze sprzetem.
Mi się wydaje czy metzowi złamałeś stopkę?
E-3,ZD14-54,ZD40-150,S30,FL50,FL50R,FL36R + trochę gratów... i oczywiście F65
Skontaktuj się z nami