Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: duża torba ?

  1. #1

    Domyślnie duża torba ?

    d2h z podpiętą sigmą 20 1,8 sigme 70-200 nikkora 50, sb 800 i laptop 15,4 cale w co to najlepiej spakowac ??

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Mariew k/Warszawy
    Posty
    143

    Domyślnie Odp: duża torba ?

    Weż ten cały sprzęt do sklepu, przymierz. Ja za drugim razem tak zrobiłem, kupiłem jeden z większych Lowepro - Compu Trekker Plus AW. Mam za sobą kilka plenerów (m.in. wchodziłem z nim na Ślężę i do zamku Chojnik) - jestem zadowolony.
    D300, S 10-20/4-5.6, S 24-60/2,8, S 100-300/4, N 55-200/4-5.6 VR; Slik 500DX z głowicą 488RC4, Sony R1, Lowepro Compu Trekker Plus AW

  3. #3

    Domyślnie Odp: duża torba ?

    Jak torba to duzy lowepro reporter D (550 i 650)

  4. #4

    Domyślnie Odp: duża torba ?

    Lowepro Stealth Reporter - pomiesci wymienione graty bez problemu.
    I walk through the valley of death, I will fear no evil,
    for I am the baddest, meanest mother fucker in the valley
    www.marcinmichno.com

  5. #5

    Domyślnie Odp: duża torba ?

    Lowepro Stealth Reporter 650 chyba musze tą zakupić bo obawiam sie że w ta mniejszą nie wejdzie laptop

  6. #6

    Domyślnie Odp: duża torba ?

    Nie wiem skad oni biora parametry pojemnosci bo do przegrody na lapka w mojej SR 650 AW wchodzi MBP 15,4' na styk - mniejsze torby wiec raczej odpadaja zwlaszcza ze macbooki do duzych nie naleza...

    Torba wydaje sie duza na poczatku ale jak sie zapakuje sprzet to szybko okazuje sie w sam raz.
    I walk through the valley of death, I will fear no evil,
    for I am the baddest, meanest mother fucker in the valley
    www.marcinmichno.com

  7. #7

    Domyślnie Odp: duża torba ?

    Jak nie chcesz wydawać tyle kasy, to kup Mekko P206.
    Mam taką i rozmiarami przypomina Reportera 550-600 (jest miejsce na laptopa).

    Ja noszę w nim D70s z gripem, Tamrona 17-50, Sigmę 70-200 no i SB-600 i jest jeszcze dużo miejsca.
    Dla mnie jest nawet za duża i nie używam jej praktycznie wcale.

  8. #8

    Domyślnie Odp: duża torba ?


    mi sie to mieści do p202(4).
    A w tą miniego to wejdzie cala moja torba ze sprzetem.

  9. #9

    Domyślnie Odp: duża torba ?

    Mi się wydaje czy metzowi złamałeś stopkę?
    E-3,ZD14-54,ZD40-150,S30,FL50,FL50R,FL36R + trochę gratów... i oczywiście F65

  10. #10

    Domyślnie Odp: duża torba ?

    Cytat Zamieszczone przez DXT Zobacz posta
    Lowepro Stealth Reporter - pomiesci wymienione graty bez problemu.
    A wchodzi do niej body z założonym obiektywem 70-200/2.8 (oczywiście tulipan może być odwrócony)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •