PDA

Zobacz pełną wersję : S2Pro Kratka



hal
29-06-2008, 08:31
Mam taki problem na 1600iso mi robi kratkę taką jak na zdjęciu wysyłałem do fuji i mi powiedzieli ze to normalne i czasami tak będzie się robiłć czy wy tez taką kratkę macie? Bo już nie wiem co jest grane :-?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img179.imageshack.us/img179/6618/dscf348722em4.jpg)
4256x2848
3s F/4,5
iso1600

Patio
29-06-2008, 08:48
Ja mam paski w d200 :) banding

hal
03-07-2008, 12:22
To ta kratka to nic takiego, szumy szumami ale skąd kratka się wzięła :?

bacanski
05-07-2008, 19:16
w s5 pro nic takiego nie mam...