Mam taki problem na 1600iso mi robi kratkę taką jak na zdjęciu wysyłałem do fuji i mi powiedzieli ze to normalne i czasami tak będzie się robiłć czy wy tez taką kratkę macie? Bo już nie wiem co jest grane
4256x2848
3s F/4,5
iso1600
Szukaj
Mam taki problem na 1600iso mi robi kratkę taką jak na zdjęciu wysyłałem do fuji i mi powiedzieli ze to normalne i czasami tak będzie się robiłć czy wy tez taką kratkę macie? Bo już nie wiem co jest grane
4256x2848
3s F/4,5
iso1600
Ostatnio edytowane przez hal ; 29-06-2008 o 08:36
Ja mam paski w d200banding
To ta kratka to nic takiego, szumy szumami ale skąd kratka się wzięła![]()
w s5 pro nic takiego nie mam...
Fuji S5 pro, NIKON F601, NIKON EM... I KILKA ZABYTKOW...
Skontaktuj się z nami