Zobacz pełną wersję : Torba Lowepro - dylemat
pingwin87
15-06-2008, 17:53
Jaką torbę Lowepro polecacie na zestaw D50 + 50mm, 18-70mm, 55-200mm? Na oku mam Lowepro Cirrus 140 i LOWEPRO REZO 160 AW. Bez problemu ten sprzęt się zmieści to tych toreb?, może polecacie coś innego.
Polsar74
15-06-2008, 18:00
seria Slingshot ! Jak dla mnie rewelacja do tak małego zestawu sprzętu. Tu myślę że rozmiar SS200 by Ci wystarczył z nadmiarem nawet.
Pzdrw
pingwin87
15-06-2008, 18:38
seria Slingshot ! Jak dla mnie rewelacja do tak małego zestawu sprzętu. Tu myślę że rozmiar SS200 by Ci wystarczył z nadmiarem nawet.
Pzdrw
Ale to jest plecak, a mi chodzi o torbę.
Motorniczy
15-06-2008, 18:52
Nie napisałeś jasności obiektywów to trudno coś wybrać ..... :P a generalnie to jest tak jak byśmy mieli Ci polecić jakie spodnie masz kupic :) Idź pomacaj przymierz itd itp:)To ma być plecak , który masz nosić na plecach. Pozdro
pingwin87
16-06-2008, 13:50
Torby nie plecaka. Chodzi mi o opinie osób które miały podobny dylemat. Przecież nie będę chodził po sklepach z całym sprzętem i sprawdzał.
http://www.cambags.com/
Zobacz na test stronce - masz tam zdjecia z tym co sie miesci do toreb i plecakow
autograf
16-06-2008, 16:28
Akurat Polsar74 dobrze Ci podpowiada z tym SlingShotem. Napewno wygodniej się nosi, a dostęp do sprzetu jest łatwy i szybki jak w torbie.
http://img231.imageshack.us/img231/3081/spd20070221114732bzv0.jpg (http://imageshack.us)
http://img516.imageshack.us/img516/708/loweproslingshot2003tv5.jpg (http://imageshack.us)
Lowepro Nova 3?
ale wersja AW :)
spokojnie wystarczy Nova 3 Aw... zaraz będziesz chciał tam zmieścic lampe, jakieś filtry, wyjeżdzając zabierzesz ładowarkę, parę paluszków... itp
Witam,
a może DELSEY ODC 21, 23 lub 25? rozmiar musisz sam wybrać, bo nie wiem co jeszcze zamierzasz tam zmieścić.
Co to tych toreb wyglądają bardzo solidnie, minusem może być tylko górna pokrywa zamykana na suwak, bo jest bez patek
pozdr
marszull
16-07-2008, 15:21
ja bym bral ktoregos reportera
wez sprzet umow sie na ogladanie przymierz do roznych modeli
i wybierz ten w ktorym bedziesz mial sporo luzu po zaladowaniu
calego sprzetu, te luzy pewnie szybko sie zapelnia :-)
Nie napisałeś jasności obiektywów to trudno coś wybrać Podane przez autora obiektywy nie wystepuja w innych "jasnosciach" -- nie ma ich odpowiednikow w wersji 2.8, co by moglo pociagnac za soba wzrost ich gabarytow.
Mateoosh
16-07-2008, 22:17
nowa 3 aw
ja osobiście wolę stealtha, 400 jest juz dosyć pojemny, Nova jest świetnie wykonana, ale trochę sztywna, poza tym zamek górny w stealth jest chyba dobrym pomysłem.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.