Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Torba Lowepro - dylemat

    Jaką torbę Lowepro polecacie na zestaw D50 + 50mm, 18-70mm, 55-200mm? Na oku mam Lowepro Cirrus 140 i LOWEPRO REZO 160 AW. Bez problemu ten sprzęt się zmieści to tych toreb?, może polecacie coś innego.
    Ostatnio edytowane przez pingwin87 ; 15-06-2008 o 18:12

  2. #2

    Domyślnie Odp: Torba Lowepro - dylemat

    seria Slingshot ! Jak dla mnie rewelacja do tak małego zestawu sprzętu. Tu myślę że rozmiar SS200 by Ci wystarczył z nadmiarem nawet.
    Pzdrw

  3. #3

    Domyślnie Odp: Torba Lowepro - dylemat

    Cytat Zamieszczone przez Polsar74 Zobacz posta
    seria Slingshot ! Jak dla mnie rewelacja do tak małego zestawu sprzętu. Tu myślę że rozmiar SS200 by Ci wystarczył z nadmiarem nawet.
    Pzdrw
    Ale to jest plecak, a mi chodzi o torbę.

  4. #4
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie Odp: Torba Lowepro - dylemat

    Nie napisałeś jasności obiektywów to trudno coś wybrać ..... :P a generalnie to jest tak jak byśmy mieli Ci polecić jakie spodnie masz kupic Idź pomacaj przymierz itd itpTo ma być plecak , który masz nosić na plecach. Pozdro

  5. #5

    Domyślnie Odp: Torba Lowepro - dylemat

    Torby nie plecaka. Chodzi mi o opinie osób które miały podobny dylemat. Przecież nie będę chodził po sklepach z całym sprzętem i sprawdzał.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Torba Lowepro - dylemat

    http://www.cambags.com/

    Zobacz na test stronce - masz tam zdjecia z tym co sie miesci do toreb i plecakow
    D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
    - Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska

  7. #7
    autograf
    Gość

    Domyślnie Odp: Torba Lowepro - dylemat

    Akurat Polsar74 dobrze Ci podpowiada z tym SlingShotem. Napewno wygodniej się nosi, a dostęp do sprzetu jest łatwy i szybki jak w torbie.



  8. #8

    Domyślnie Odp: Torba Lowepro - dylemat

    Lowepro Nova 3?

  9. #9

    Domyślnie Odp: Torba Lowepro - dylemat

    Lowepro Reporter D200 ??
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  10. #10

    Domyślnie Odp: Torba Lowepro - dylemat

    Cytat Zamieszczone przez Bonthyc Zobacz posta
    Lowepro Nova 3?
    ale wersja AW

    spokojnie wystarczy Nova 3 Aw... zaraz będziesz chciał tam zmieścic lampe, jakieś filtry, wyjeżdzając zabierzesz ładowarkę, parę paluszków... itp
    Pozdr. Darek
    D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •