PDA

Zobacz pełną wersję : Lightscoop



zbyma
13-06-2008, 18:45
Lepiej niż softbox
http://www.camerahobby.com/Access_Lightscoop.html
http://lightscoop.com/howto/howitworks.php
http://lightscoop.com/beforeafter/index.php
Pozdrawiam

Rajek
13-06-2008, 20:38
Czy ktoś ma i korzysta? Jak z jakością wykonania do ceny?

Rajek
16-06-2008, 11:00
Czy ktoś ma i korzysta? Jak z jakością wykonania do ceny?

Nikt nie ma... ?

Rajek
04-07-2008, 17:52
Nikt nie ma... ?

up :>

marekm
12-07-2008, 16:00
Lepiej niż softbox
http://www.camerahobby.com/Access_Lightscoop.html
http://lightscoop.com/howto/howitworks.php
http://lightscoop.com/beforeafter/index.php
Pozdrawiam

Teraz do nabycia również w Polsce (http://www.nikon.org.pl/showthread.php?t=64972) :mrgreen:

maoma
14-09-2008, 12:31
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=437751689

amirez
14-09-2008, 12:51
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=437751689
----------------------------------
... jajcarz z gościa. Za "dynks" z plastyku + fragment lustereczka życzy sobie tyle co za sb400.

rupi
14-09-2008, 13:55
a 30 dolców to trochę mniej, niż ten ktoś sobie życzy... a w sumie, to dość ciekawe rozwiązanie :)

baton93
14-09-2008, 18:34
Ja używam lightscoop i jest naprawdę super. Szczerze polecam

rupi
14-09-2008, 19:24
Ja używam lightscoop i jest naprawdę super. Szczerze polecam



z jakim aparatem używasz ?? sam się nad tym zastanawiam. lampa zewnętrzna to jakieś 1tyś, a z "błyskiem" rzadko focę :?

pamil
14-09-2008, 21:01
Widze ze w dziale zawrzalo. Ja swojego lightscoopa dostalem w prezencie. Poczatkowo mialem podobne odczucia: "dynks" z plastyku + fragment lustereczka. Dzisiaj moge z czystym sumieniem, powiedziec, ze jest to swietna zabawka. Lampa zewnetrzna, to przydatna rzecz, ale tak jak rupi pisze, jest to spory wydatek wydatek, przy czym zdarza sie, ze rzadko z niej korzystamy. Zajmuje tez troche miejsca i ma swoja wage. Lightscoop ma ta zalete, ze jest wyjatkowo lekki i prosty. Wystarczy go tylko nalozyc. Cena nie wydaje mi sie zbyt wygorowana - tym bardziej ze w PL nie dostaniecie jej nigdzie. Zdjecia super

baton93
14-09-2008, 21:52
Z lampą wbudowaną:


http://images49.fotosik.pl/10/77c41d62b6d5d5c2.jpg


z lightscoop:

http://images30.fotosik.pl/275/5e922cc204eb831e.jpg




http://images50.fotosik.pl/10/18a51a069f65d79c.jpg


z lightscoop:

http://images48.fotosik.pl/10/9054fa86bb5302b5.jpg




http://images47.fotosik.pl/10/2d54cfb65debd9eb.jpg


z lightscoop:

http://images35.fotosik.pl/10/e8b49e85fa858faf.jpg

ak_D80
15-09-2008, 00:08
Lightscoop ma ta zalete, ze jest wyjatkowo lekki i prosty. Wystarczy go tylko nalozyc.

A gdyby tak jeszcze boki lustrem wyściełać?

baton93
15-09-2008, 02:49
to spróbuj :D