Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Lightscoop

  1. #1

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar Rajek
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Pruszków/Łódź/Warszawa
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Lightscoop

    Czy ktoś ma i korzysta? Jak z jakością wykonania do ceny?
    D70s + N50 1.8.

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Rajek
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Pruszków/Łódź/Warszawa
    Posty
    82

    Post Odp: Lightscoop

    Cytat Zamieszczone przez Rajek Zobacz posta
    Czy ktoś ma i korzysta? Jak z jakością wykonania do ceny?
    Nikt nie ma... ?
    D70s + N50 1.8.

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar Rajek
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Pruszków/Łódź/Warszawa
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rajek Zobacz posta
    Nikt nie ma... ?
    up :>
    D70s + N50 1.8.

  5. #5

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    ----------------------------------
    ... jajcarz z gościa. Za "dynks" z plastyku + fragment lustereczka życzy sobie tyle co za sb400.
    Tutaj jest... podpis

  8. #8

    Domyślnie

    a 30 dolców to trochę mniej, niż ten ktoś sobie życzy... a w sumie, to dość ciekawe rozwiązanie
    D750, D7500, S Art 18-35/1.8; N10-20/4.5-5.6, T 60/2 Macro, N AF-P 70-300/4.5-6.3; T17-35mm f/2.8-4 Di OSD; T 35-150 2,8-4; Sigma A 50/1.4; T SP 24-70 mm f/2.8 VC USD G2

  9. #9
    baton93
    Gość

    Domyślnie

    Ja używam lightscoop i jest naprawdę super. Szczerze polecam

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baton93 Zobacz posta
    Ja używam lightscoop i jest naprawdę super. Szczerze polecam


    z jakim aparatem używasz ?? sam się nad tym zastanawiam. lampa zewnętrzna to jakieś 1tyś, a z "błyskiem" rzadko focę
    D750, D7500, S Art 18-35/1.8; N10-20/4.5-5.6, T 60/2 Macro, N AF-P 70-300/4.5-6.3; T17-35mm f/2.8-4 Di OSD; T 35-150 2,8-4; Sigma A 50/1.4; T SP 24-70 mm f/2.8 VC USD G2

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •