tersan
08-06-2008, 09:04
Witam
czy ktoś miał może styczność z powyższym plecakiem, jestem zainteresowany kupnem, a nie znalazłem nigdzie szczegółowych opisów, tudzież opisów i wrażeń z użytkowania.
Jak się go nosi na plecach, czy podpięcie statywu jest wygodne i solidne, ile mieści komora na rzeczy osobiste, czy komora na sprzęt posiada rzepy i przegrody można modyfikować.
byłbym wdzięczny za odpowiedzi.
czy ktoś miał może styczność z powyższym plecakiem, jestem zainteresowany kupnem, a nie znalazłem nigdzie szczegółowych opisów, tudzież opisów i wrażeń z użytkowania.
Jak się go nosi na plecach, czy podpięcie statywu jest wygodne i solidne, ile mieści komora na rzeczy osobiste, czy komora na sprzęt posiada rzepy i przegrody można modyfikować.
byłbym wdzięczny za odpowiedzi.