PDA

Zobacz pełną wersję : MEKKO tb609



tersan
08-06-2008, 09:04
Witam

czy ktoś miał może styczność z powyższym plecakiem, jestem zainteresowany kupnem, a nie znalazłem nigdzie szczegółowych opisów, tudzież opisów i wrażeń z użytkowania.

Jak się go nosi na plecach, czy podpięcie statywu jest wygodne i solidne, ile mieści komora na rzeczy osobiste, czy komora na sprzęt posiada rzepy i przegrody można modyfikować.

byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

Lucid
08-06-2008, 10:10
Nie miałem tego modelu ale miałem styczność z innymi mekko. Sa ciezkie, wielkie i sztywne. Dla jednych zaleta dla drugich waga. ja swojego c36 sprzedałem bo to była bardziej walizka z paskami niz plecak , mimo ze na aukcjach było napisane sredni plecak.