Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: MEKKO tb609

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Bystrzyca Kłodzka
    Posty
    17

    Domyślnie MEKKO tb609

    Witam

    czy ktoś miał może styczność z powyższym plecakiem, jestem zainteresowany kupnem, a nie znalazłem nigdzie szczegółowych opisów, tudzież opisów i wrażeń z użytkowania.

    Jak się go nosi na plecach, czy podpięcie statywu jest wygodne i solidne, ile mieści komora na rzeczy osobiste, czy komora na sprzęt posiada rzepy i przegrody można modyfikować.

    byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie Odp: MEKKO tb609

    Nie miałem tego modelu ale miałem styczność z innymi mekko. Sa ciezkie, wielkie i sztywne. Dla jednych zaleta dla drugich waga. ja swojego c36 sprzedałem bo to była bardziej walizka z paskami niz plecak , mimo ze na aukcjach było napisane sredni plecak.
    никон

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •