Zobacz pełną wersję : GPS do d300
Witam
Mam pytanko czy ktoś z użytkowników ma ogbiornik gps do d300
Jak to działa? Czy zapisuje dane o położeniu w exifie??
Prosze o wyjaśnienie tematu
Pozdrawiam Piotr
Może to (http://nikon.org.pl/showthread.php?t=24844&highlight=d200+gps) pomoże?
spojrz tu
http://www.naturfotograf.com/GPS_review.html
w zaleznosci od kieszeni i baterii, powyzsze moze byc zbyt drogim rozwiazaniem,
ale ciekawa alternatywa jest oprogramowanie do synchronizacji danych z dowolnego
GPS-a (niepodlaczonego do aparatu) i zdjec na podstawie czasu, na przyklad:
http://happycamel.sf.net/
powyzszym mozna uzyskac na przyklad
http://maps.google.com/?t=h&q=http://happycamel.sf.net/example2.kmz
Może to (http://nikon.org.pl/showthread.php?t=24844&highlight=d200+gps) pomoże?
Wersja di-GPS Basic (http://www.dawntech.hk/di-GPS/purchase.htm) kosztuje niecałe 200 USD.
Na co dzień nie jest to zapewne gadżet pierwszej potrzeby, ale dla kogoś kto dużo podróżuje i robi zdjęcia przyrodzie / zwierzakom, taki GPS może być zbawienny.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.