Zobacz pełną wersję : D40x - Sdhc ???
Czy D40 będzie obsługiwać SDHC. Pytam, gdyż w sklepach padają mało konkretne odpowiedzi.
To D40 czy D40x ?
Zresztą oba obsługują SDHC.
http://www.nikon.pl/product/pl_PL/products/broad/1111/specifications.html
http://www.nikon.pl/product/pl_PL/products/broad/1379/specifications.html
Brak konsekwencji z mojej strony. Oczywiście D40X!
Dzięki kolego,
a ja mam jeszcze pytanie co do sdhc:
mam d60 i 4GB sdhc, lecz po podlaczeniu do kompa kablem widze tylko 2GB(?!)
pewnie aparat tez wykozystuje tylko 2GB z karty.
kupilem na poczatek lexar'a byl taki sam problem - teraz zmienilem na emtec'a
cos jest nie tak z body?
temat wałkowany już kilkukrotnie - wbij w googla SDHC +Windows (powinno pomóc)
Byćmoże po prostu czytnik w kompie nie obsługuje Ci SDHC, mam D40 i nawet w instrukcji napisano, że obsługuje SDHC 4GB - nie widzę zatem powodów, dla których z D60 miałoby być inaczej
temat wałkowany już kilkukrotnie - wbij w googla SDHC +Windows (powinno pomóc)
jak wyżej to nie wina aparatu czy karty tylko systemu na którym pracujesz .
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.