PDA

Zobacz pełną wersję : D40x - Sdhc ???



polka
16-05-2008, 12:30
Czy D40 będzie obsługiwać SDHC. Pytam, gdyż w sklepach padają mało konkretne odpowiedzi.

Piotr_
16-05-2008, 13:35
To D40 czy D40x ?

Zresztą oba obsługują SDHC.

http://www.nikon.pl/product/pl_PL/products/broad/1111/specifications.html

http://www.nikon.pl/product/pl_PL/products/broad/1379/specifications.html

polka
16-05-2008, 13:47
Brak konsekwencji z mojej strony. Oczywiście D40X!
Dzięki kolego,

wikary
20-06-2008, 13:00
a ja mam jeszcze pytanie co do sdhc:
mam d60 i 4GB sdhc, lecz po podlaczeniu do kompa kablem widze tylko 2GB(?!)
pewnie aparat tez wykozystuje tylko 2GB z karty.
kupilem na poczatek lexar'a byl taki sam problem - teraz zmienilem na emtec'a
cos jest nie tak z body?

Fr@ntz
20-06-2008, 13:20
temat wałkowany już kilkukrotnie - wbij w googla SDHC +Windows (powinno pomóc)

coroner
20-06-2008, 14:00
Byćmoże po prostu czytnik w kompie nie obsługuje Ci SDHC, mam D40 i nawet w instrukcji napisano, że obsługuje SDHC 4GB - nie widzę zatem powodów, dla których z D60 miałoby być inaczej

Mavok
20-06-2008, 20:19
temat wałkowany już kilkukrotnie - wbij w googla SDHC +Windows (powinno pomóc)

jak wyżej to nie wina aparatu czy karty tylko systemu na którym pracujesz .