Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: D40x - Sdhc ???

  1. #1
    polka
    Gość

    Domyślnie D40x - SDHC ???

    Czy D40 będzie obsługiwać SDHC. Pytam, gdyż w sklepach padają mało konkretne odpowiedzi.

  2. #2

  3. #3
    polka
    Gość

    Thumbs up Odp: D40x - Sdhc ???

    Brak konsekwencji z mojej strony. Oczywiście D40X!
    Dzięki kolego,

  4. #4

    Domyślnie Odp: D40x - SDHC ???

    a ja mam jeszcze pytanie co do sdhc:
    mam d60 i 4GB sdhc, lecz po podlaczeniu do kompa kablem widze tylko 2GB(?!)
    pewnie aparat tez wykozystuje tylko 2GB z karty.
    kupilem na poczatek lexar'a byl taki sam problem - teraz zmienilem na emtec'a
    cos jest nie tak z body?
    Z6III_10_10-Fisheye_14-30_15-Shift_24-120_26_28-75_45_50_105_100-400_180-600_TC2.0_DJI

  5. #5

    Domyślnie Odp: D40x - Sdhc ???

    temat wałkowany już kilkukrotnie - wbij w googla SDHC +Windows (powinno pomóc)

  6. #6

    Domyślnie Odp: D40x - SDHC ???

    Byćmoże po prostu czytnik w kompie nie obsługuje Ci SDHC, mam D40 i nawet w instrukcji napisano, że obsługuje SDHC 4GB - nie widzę zatem powodów, dla których z D60 miałoby być inaczej
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  7. #7

    Domyślnie Odp: D40x - Sdhc ???

    Cytat Zamieszczone przez Fr@ntz Zobacz posta
    temat wałkowany już kilkukrotnie - wbij w googla SDHC +Windows (powinno pomóc)
    jak wyżej to nie wina aparatu czy karty tylko systemu na którym pracujesz .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •