Zobacz pełną wersję : Radiopopper, czyli radiowy TTL
Konkurencja dla PocketWizarda coraz bardziej realna? http://strobist.blogspot.com/2008/04/radiopopper-palooza.html
Motorniczy
22-04-2008, 18:49
Koks ! kupuję
w dodatku wygląda na to, że działa również z Sabinkami (bo do tej pory o wersji N pisali jedynie że CLS jest 'more complicated' :) ).
Ciekawe kiedy będzie można kupić... i za ile?
Motorniczy
22-04-2008, 20:36
No tutaj:)
http://www.radiopopper.com/
no wiem, miałem na myśli szerszą dystrybucję :) bo tam na razie jest tylko pre-order
Motorniczy
22-04-2008, 21:05
No to musimy uzbroić się w cierpliwość :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.