PDA

Zobacz pełną wersję : Radiopopper, czyli radiowy TTL



ozzy
22-04-2008, 18:42
Konkurencja dla PocketWizarda coraz bardziej realna? http://strobist.blogspot.com/2008/04/radiopopper-palooza.html

Motorniczy
22-04-2008, 18:49
Koks ! kupuję

ozzy
22-04-2008, 18:59
w dodatku wygląda na to, że działa również z Sabinkami (bo do tej pory o wersji N pisali jedynie że CLS jest 'more complicated' :) ).
Ciekawe kiedy będzie można kupić... i za ile?

Motorniczy
22-04-2008, 20:36
No tutaj:)

http://www.radiopopper.com/

ozzy
22-04-2008, 20:45
no wiem, miałem na myśli szerszą dystrybucję :) bo tam na razie jest tylko pre-order

Motorniczy
22-04-2008, 21:05
No to musimy uzbroić się w cierpliwość :)