Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Kodak 14n



saygon
22-04-2008, 03:30
Czy ktoś (idealnie byłoby z Warszawy) mógłby umożliwić zobaczenie tego sprzętu?
Będę tez wdzięczny za fotki (najlepiej nef) z niego z iso 100. Opinie i uwagi też mile widziane.

Vadim
22-04-2008, 08:32
Udostępnić nie bardzo mam jak, bo teraz dzieli nas kilka setek kilometrów, ale pliki mogę Ci podesłać, tylko podaj mi adres na PM. :-D
Z małym zastrzeżeniem, że mam tego Kodaka w wersji 14nx.

Pozdrawiam

Witusch
05-02-2009, 10:56
Odswieze kotleta i poprosze o opinie dotyczace modelu 14n i 14nx.

RomanZWrocławia
05-02-2009, 15:35
http://www.bythom.com/14n.htm

xMAREKx
06-02-2009, 20:08
14nx ma nowszą matryce, podobno sporo lepszą.

Witusch
07-02-2009, 09:05
Dziekuje za zainteresowanie, ale chodzi mi bardziej o opinie bezposrednich uzytkownikow, specyfikacjie juz znam. Wersja "nx" ma matryce z rozszerzonym ISO.

mibartek
07-02-2009, 12:42
ja co prawda nie jestem użytkownikiem, ale interesowałem się kiedyś tym aparatem ze względu na tanie FX ;)
Mój Ojciec w Holandii rozmawiał z użytkownikiem tego aparatu i on wymienił miedzy innymi takie cechy negatywne :
-jest bardzo wolny
-wysokie iso podobno tragedia (on stwierdził że max to 300-400 bodajże)
-chyba (tu już sobie głowy nie dam uciąć) nie wspiera i-TTLa
ogólnie podsumował, że aparat dobry do studia najbardziej.
Rozmowa była krótka bo nas od razu odstraszyło iso i i-ttl i już się nie dopytywaliśmy.
http://www.kamera-express.nl/index.php?page=product&product=25262
dokładnie to tutaj właśnie chciałem tego kupić ;-) już tam prawie rok chyba u nich leży ;-) jak Euro stało wtedy po 3,2 bodajże to naprawde tanio ten aparacik wychodził.