Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kodak 14n

  1. #1

    Domyślnie Kodak 14n

    Czy ktoś (idealnie byłoby z Warszawy) mógłby umożliwić zobaczenie tego sprzętu?
    Będę tez wdzięczny za fotki (najlepiej nef) z niego z iso 100. Opinie i uwagi też mile widziane.

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie Odp: Kodak 14n

    Udostępnić nie bardzo mam jak, bo teraz dzieli nas kilka setek kilometrów, ale pliki mogę Ci podesłać, tylko podaj mi adres na PM.
    Z małym zastrzeżeniem, że mam tego Kodaka w wersji 14nx.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Witusch
    Gość

    Domyślnie

    Odswieze kotleta i poprosze o opinie dotyczace modelu 14n i 14nx.

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    14nx ma nowszą matryce, podobno sporo lepszą.
    D200 | FM3a | C645

  6. #6
    Witusch
    Gość

    Domyślnie

    Dziekuje za zainteresowanie, ale chodzi mi bardziej o opinie bezposrednich uzytkownikow, specyfikacjie juz znam. Wersja "nx" ma matryce z rozszerzonym ISO.

  7. #7

    Domyślnie

    ja co prawda nie jestem użytkownikiem, ale interesowałem się kiedyś tym aparatem ze względu na tanie FX
    Mój Ojciec w Holandii rozmawiał z użytkownikiem tego aparatu i on wymienił miedzy innymi takie cechy negatywne :
    -jest bardzo wolny
    -wysokie iso podobno tragedia (on stwierdził że max to 300-400 bodajże)
    -chyba (tu już sobie głowy nie dam uciąć) nie wspiera i-TTLa
    ogólnie podsumował, że aparat dobry do studia najbardziej.
    Rozmowa była krótka bo nas od razu odstraszyło iso i i-ttl i już się nie dopytywaliśmy.
    http://www.kamera-express.nl/index.p...&product=25262
    dokładnie to tutaj właśnie chciałem tego kupić już tam prawie rok chyba u nich leży jak Euro stało wtedy po 3,2 bodajże to naprawde tanio ten aparacik wychodził.
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •