Czy ktoś (idealnie byłoby z Warszawy) mógłby umożliwić zobaczenie tego sprzętu?
Będę tez wdzięczny za fotki (najlepiej nef) z niego z iso 100. Opinie i uwagi też mile widziane.
Szukaj
Czy ktoś (idealnie byłoby z Warszawy) mógłby umożliwić zobaczenie tego sprzętu?
Będę tez wdzięczny za fotki (najlepiej nef) z niego z iso 100. Opinie i uwagi też mile widziane.
http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...57-0-0-0-0.php
photoandmore pl - to oszuści.
Udostępnić nie bardzo mam jak, bo teraz dzieli nas kilka setek kilometrów, ale pliki mogę Ci podesłać, tylko podaj mi adres na PM.![]()
Z małym zastrzeżeniem, że mam tego Kodaka w wersji 14nx.
Pozdrawiam
Odswieze kotleta i poprosze o opinie dotyczace modelu 14n i 14nx.
myślę co piszę
14nx ma nowszą matryce, podobno sporo lepszą.
D200 | FM3a | C645
Dziekuje za zainteresowanie, ale chodzi mi bardziej o opinie bezposrednich uzytkownikow, specyfikacjie juz znam. Wersja "nx" ma matryce z rozszerzonym ISO.
ja co prawda nie jestem użytkownikiem, ale interesowałem się kiedyś tym aparatem ze względu na tanie FX
Mój Ojciec w Holandii rozmawiał z użytkownikiem tego aparatu i on wymienił miedzy innymi takie cechy negatywne :
-jest bardzo wolny
-wysokie iso podobno tragedia (on stwierdził że max to 300-400 bodajże)
-chyba (tu już sobie głowy nie dam uciąć) nie wspiera i-TTLa
ogólnie podsumował, że aparat dobry do studia najbardziej.
Rozmowa była krótka bo nas od razu odstraszyło iso i i-ttl i już się nie dopytywaliśmy.
http://www.kamera-express.nl/index.p...&product=25262
dokładnie to tutaj właśnie chciałem tego kupićjuż tam prawie rok chyba u nich leży
jak Euro stało wtedy po 3,2 bodajże to naprawde tanio ten aparacik wychodził.
D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5
Skontaktuj się z nami