Zobacz pełną wersję : Najlepsza Karta?
Witajcie.Chce kupic sobie karte do Nikona D80 chce zeby byla szybka i z dosc duza pojemnoscią co polecacie.
Cena nie gra duzej roli ale fajnie bedzie jesli podacie ja i powiecie mi co nie co o tych kartach.Pozdrawiam
Proponuję ASA PIK. Jest najlepsza i najwyżej notowana ze wszystkich kart.
A tak na poważnie. GOOGLE się zepsuły, czy nie potrafisz jeszcze czytać?
Proponuję ASA PIK. Jest najlepsza i najwyżej notowana ze wszystkich kart.
...
No co Ty ? Najwyzej jest JOKER :mrgreen:
Pozdrawiam DJS
Ps : Jak mój przedmówca - uzyj wyszukiwarki bo juz tyle zostało napisane na ten temat ze strach ;)
Tak szczerze to potrafie:D nie musisz byc nie mily:) ale w GOOGLE to ludzie pisza wszystko zeby zachecic czlowieka do kupienia jakiegos produktu a o ile nie myle sie to to forum jest specjalnie do takich rzeczy.
(...)a o ile nie myle sie to to forum jest specjalnie do takich rzeczy.
Zgadza się, dlatego google
http://www.google.com/custom?hl=pl&inlang=pl&client=pub-000000000&cof=FORID%3A1%3BGL%3A1%3BLBGC%3ACCE5F9%3BBGC%3A%23 000000%3BT%3A%23ffffff%3BLC%3A%23ffcc00%3BVLC%3A%2 38a949e%3BALC%3A%23ffff66%3BGALT%3A%23CC9908%3BGFN T%3A%23cc9908%3BGIMP%3A%23223472%3BDIV%3A%23999999 %3B&domains=forum.nikon.org.pl&ie=ISO-8859-2&oe=ISO-8859-2&q=karta+do+D80+-problem&btnG=Szukaj&sitesearch=forum.nikon.org.pl
:D
Art Erie
16-04-2008, 15:02
A po co Ci "szybka" karta? W D40 2,5 kl./sek rekordem nie jest, więc może chodzi Ci o szybki zrzut z czytnika do kompa?
Ja mam D80 i chodzi mi o szybki zrzut z aparatu na karte i to zdjec w foramacie RAW'a
To sobie musisz specjalny akcelerator dokupić, tylko że jeszcze nikt tego nie produkuje. :wink: Przestań sobie głowę zwracać, kup jakiegoś SanDiska II (lub III jak masz kasę i chcesz mieć jeszcze lepszą kartę) i idź robić zdjęcia.
Art Erie
16-04-2008, 15:43
Ja mam D80 i chodzi mi o szybki zrzut z aparatu na karte i to zdjec w foramacie RAW'a
Sorki :) http://www.optyczne.pl/38.3-Test_aparatu-Nikon_D80_U%C5%BCytkowanie.html
jacoslavgth
16-04-2008, 16:11
sandisk extreme V, dedykowany do d80, szybkosc transferu 60 m/s, pojemnosci zaczyna sie od 8 giga, cena ok 250 pln
polecam SanDiska Extreeme II lub III, 2gb III 75pln, 4gb III 110pln + czytnik na usb gratis
sandisk extreme V, dedykowany do d80, szybkosc transferu 60 m/s, pojemnosci zaczyna sie od 8 giga, cena ok 250 pln
Wiesz co patrzylem na allegro.pl ale nigdzie nie widzialem tej karty nawet nie widzialem tak na dobra sprawe IV wszedzie tylko III.Dasz jakis link do tej karty z jakiegos sklepu internetowrgo jeszcze na google poszukam.Z gory dzieki
jeśli cena nie gra roli to sprawa prosta.
http://www.allegro.pl/item345823408_sdhc_16gb_ultra_sandisk_czytnik_sdhc _sklep_w_wa_.html
ewentualnie o polowe mniejsza ale szybsza:
http://www.allegro.pl/item344272318_sandisk_sdhc_extreme_iii_8gb_forcene t_szczecin.html
Ja mam SanDiska Extreeme III i nie narzekam
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.