PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepsza Karta?



Minik
16-04-2008, 14:36
Witajcie.Chce kupic sobie karte do Nikona D80 chce zeby byla szybka i z dosc duza pojemnoscią co polecacie.
Cena nie gra duzej roli ale fajnie bedzie jesli podacie ja i powiecie mi co nie co o tych kartach.Pozdrawiam

JK
16-04-2008, 14:39
Proponuję ASA PIK. Jest najlepsza i najwyżej notowana ze wszystkich kart.

A tak na poważnie. GOOGLE się zepsuły, czy nie potrafisz jeszcze czytać?

DJSony
16-04-2008, 14:43
Proponuję ASA PIK. Jest najlepsza i najwyżej notowana ze wszystkich kart.

...

No co Ty ? Najwyzej jest JOKER :mrgreen:

Pozdrawiam DJS

Ps : Jak mój przedmówca - uzyj wyszukiwarki bo juz tyle zostało napisane na ten temat ze strach ;)

Minik
16-04-2008, 14:43
Tak szczerze to potrafie:D nie musisz byc nie mily:) ale w GOOGLE to ludzie pisza wszystko zeby zachecic czlowieka do kupienia jakiegos produktu a o ile nie myle sie to to forum jest specjalnie do takich rzeczy.

mpwt
16-04-2008, 14:44
(...)a o ile nie myle sie to to forum jest specjalnie do takich rzeczy.

Zgadza się, dlatego google

http://www.google.com/custom?hl=pl&inlang=pl&client=pub-000000000&cof=FORID%3A1%3BGL%3A1%3BLBGC%3ACCE5F9%3BBGC%3A%23 000000%3BT%3A%23ffffff%3BLC%3A%23ffcc00%3BVLC%3A%2 38a949e%3BALC%3A%23ffff66%3BGALT%3A%23CC9908%3BGFN T%3A%23cc9908%3BGIMP%3A%23223472%3BDIV%3A%23999999 %3B&domains=forum.nikon.org.pl&ie=ISO-8859-2&oe=ISO-8859-2&q=karta+do+D80+-problem&btnG=Szukaj&sitesearch=forum.nikon.org.pl

:D

Minik
16-04-2008, 14:57
no dobrze juz:P

Art Erie
16-04-2008, 15:02
A po co Ci "szybka" karta? W D40 2,5 kl./sek rekordem nie jest, więc może chodzi Ci o szybki zrzut z czytnika do kompa?

Minik
16-04-2008, 15:22
Ja mam D80 i chodzi mi o szybki zrzut z aparatu na karte i to zdjec w foramacie RAW'a

JK
16-04-2008, 15:26
To sobie musisz specjalny akcelerator dokupić, tylko że jeszcze nikt tego nie produkuje. :wink: Przestań sobie głowę zwracać, kup jakiegoś SanDiska II (lub III jak masz kasę i chcesz mieć jeszcze lepszą kartę) i idź robić zdjęcia.

Art Erie
16-04-2008, 15:43
Ja mam D80 i chodzi mi o szybki zrzut z aparatu na karte i to zdjec w foramacie RAW'a

Sorki :) http://www.optyczne.pl/38.3-Test_aparatu-Nikon_D80_U%C5%BCytkowanie.html

jacoslavgth
16-04-2008, 16:11
sandisk extreme V, dedykowany do d80, szybkosc transferu 60 m/s, pojemnosci zaczyna sie od 8 giga, cena ok 250 pln

gar_krk
16-04-2008, 22:51
polecam SanDiska Extreeme II lub III, 2gb III 75pln, 4gb III 110pln + czytnik na usb gratis

Minik
18-04-2008, 16:01
sandisk extreme V, dedykowany do d80, szybkosc transferu 60 m/s, pojemnosci zaczyna sie od 8 giga, cena ok 250 pln

Wiesz co patrzylem na allegro.pl ale nigdzie nie widzialem tej karty nawet nie widzialem tak na dobra sprawe IV wszedzie tylko III.Dasz jakis link do tej karty z jakiegos sklepu internetowrgo jeszcze na google poszukam.Z gory dzieki

ezin
18-04-2008, 16:12
jeśli cena nie gra roli to sprawa prosta.


http://www.allegro.pl/item345823408_sdhc_16gb_ultra_sandisk_czytnik_sdhc _sklep_w_wa_.html

ewentualnie o polowe mniejsza ale szybsza:

http://www.allegro.pl/item344272318_sandisk_sdhc_extreme_iii_8gb_forcene t_szczecin.html

Cegli
22-04-2008, 22:29
Ja mam SanDiska Extreeme III i nie narzekam