Zobacz pełną wersję : raw+jpeg
oddałem aparat do serwisu na przeczyszczenie i takie tam, oddali czysty super problem w tym że jak robie zdjęcia i ustawiam raw + jpeg to robi mi 2 jpegi a gdy podłącze do koputera i zrobie zdjęcie to 2 rawy, czy ktoś spotkał się z czymś takim?
nie, prawidłowe to to na pewno nie jest. zwrot do serwisu.
nie napisałeś jaki masz aparat, ale to bez znaczenia, żaden tak nie powinien.
Przestawiales protokol transferu do kompa? Przestaw.
przepraszam nie podałem d70, Piotr co to protokół transferu i gdzie to w menu szukałem ale jakość nic nie znalazłem?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.