PDA

Zobacz pełną wersję : raw+jpeg



darc
30-03-2006, 21:55
oddałem aparat do serwisu na przeczyszczenie i takie tam, oddali czysty super problem w tym że jak robie zdjęcia i ustawiam raw + jpeg to robi mi 2 jpegi a gdy podłącze do koputera i zrobie zdjęcie to 2 rawy, czy ktoś spotkał się z czymś takim?

Jacek_Z
30-03-2006, 23:28
nie, prawidłowe to to na pewno nie jest. zwrot do serwisu.
nie napisałeś jaki masz aparat, ale to bez znaczenia, żaden tak nie powinien.

admin
30-03-2006, 23:32
Przestawiales protokol transferu do kompa? Przestaw.

darc
31-03-2006, 10:57
przepraszam nie podałem d70, Piotr co to protokół transferu i gdzie to w menu szukałem ale jakość nic nie znalazłem?

sinner
31-03-2006, 11:02
instrukcja str 171-174

darc
31-03-2006, 11:33
działa wielkie dzięki :)

admin
31-03-2006, 11:34
Na zdrowko! :)