oddałem aparat do serwisu na przeczyszczenie i takie tam, oddali czysty super problem w tym że jak robie zdjęcia i ustawiam raw + jpeg to robi mi 2 jpegi a gdy podłącze do koputera i zrobie zdjęcie to 2 rawy, czy ktoś spotkał się z czymś takim?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami