Zobacz pełną wersję : [ Architektura ] Train Delayed ...
Nudziło mi się to coś po PS'iłem...
Dworzec Letni (chyba...) koło Głownego w Poznaniu.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://digart.img.digart.pl/data/img/11/46/download/1566274.jpg)
hedgehog
16-03-2008, 22:51
Stary - mogę dać ci radę? Zrób sto, pokaż jedno zdjęcie. Na pewno efekt będzie lepszy. :) Na odwrót to nie działa ;)
Chciałem się wkręcić na forum :>. Zrobiłem juz tysiące zdjęc, tylko po prostu nie jestem artystą. Efekty mizerne ale się nie poddam :].
hedgehog
16-03-2008, 22:59
I bardzo słusznie, ale to naprawdę zasada uniwersalna - zrób sto, pokaż jedno. Przetestuj na znajomych. Jeśli na sto podoba ci się sto, to szczere gratulacje ;)
...Przetestuj na znajomych. Jeśli na sto podoba ci się sto, to szczere gratulacje ;)
ewentualnie trzeba zmienić znajomych ;-)
hedgehog
16-03-2008, 23:46
ewentualnie trzeba zmienić znajomych ;-)
A, to już zależy od podejścia do własnej twórczości i tego, czy chce się osiągnąć opad szczęk u znajomych, czy tylko świadomość tego, że "Edek robi zdjęcia, no wiesz, takie tam".
Piotr_ek
17-03-2008, 12:01
Chciałem się wkręcić na forum :>. Zrobiłem juz tysiące zdjęc, tylko po prostu nie jestem artystą. Efekty mizerne ale się nie poddam :].
nie poddawaj się... :) nie ma łatwo...
a odnośnie fotki...
Po pierwsze jest krzywo. Po drugie jak masz RAWa to spróbuj go wołać do takiej wartości EV żeby był widoczny detal dachu - tak aby w miejscu tej czarnej plamy coś się działo i poskładaj to jako dri. I koniecznie do b&w. Moim zdaniem kolor jest tu zupełnie zbędny.
pzdr
P.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.