Zobacz pełną wersję : SD EMTEC'a
deejay3x
14-03-2008, 20:11
Czy używał już ktoś z Was kart pamięci SD EMTEC 4GB HC ( chyba hc te szybsze - niby x4 ) ? Jak się spisują? Widziałem dziś fajną promocję po 79zł za sztukę i myślę czy kupić czy nie . No i drugie pytanie czy laptop HP serii 6500 odczyta te karty hc ?
Emtec jako taki już nie istnieje, bo zeżarł go verbatim. Jeśli chodzi o same produkty emteca to były straszne padaki
deejay3x
14-03-2008, 22:57
i wszystko w temacie :) wiec poczekam na jakas promocje sandiska , thx fIlek :)
stachmuszel
18-03-2008, 13:21
Te karty to Toshiba. Przynajmniej te, które ja kupiłem (2GB SD i 4GB HC SD). Emtac-a używam od jakiegoś czasu (znajomi też) i nie zdarzyła się żadna "padaka".
Pozdr!
hedgehog
18-03-2008, 13:46
Ja kiedyś z jakimś starym Olkiem używałem kart MMC Emteca. Te naprawdę padały jak muchy. Z ośmiu które miałem do dzisiaj działa chyba jedna.
jeendrek
21-03-2008, 23:39
... Jeśli chodzi o same produkty emteca to były straszne padaki
dokładnie tak. padaki, TUTAJ (http://nikon.org.pl/showthread.php?t=21701) pisałem o sprawie jaka mi się trafiła z EMTEC'iem 1 GB.
teraz mam tylko Kingstony i nie ma żadnych kłopotów.
i wszystko w temacie :) wiec poczekam na jakas promocje sandiska , thx fIlek :)
Niezamaco, ale qna następny sobie rozpraszającego avatara strzelił. Zeza rozbieżnego można dostać ;)
deejay3x
22-03-2008, 11:27
W sumie o Kingstonach tez slyszalem wiele zlych opinii jednak przez 4 lata uzywania nie padl mi ani jeden .
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.