Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: SD EMTEC'a

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie SD EMTEC'a

    Czy używał już ktoś z Was kart pamięci SD EMTEC 4GB HC ( chyba hc te szybsze - niby x4 ) ? Jak się spisują? Widziałem dziś fajną promocję po 79zł za sztukę i myślę czy kupić czy nie . No i drugie pytanie czy laptop HP serii 6500 odczyta te karty hc ?
    D40| Tamron 28-75 2,8 | N55-200 4-5,6 | SB 900 | blog | checi i plany....

  2. #2

    Domyślnie

    Emtec jako taki już nie istnieje, bo zeżarł go verbatim. Jeśli chodzi o same produkty emteca to były straszne padaki

  3. #3

    Domyślnie

    i wszystko w temacie wiec poczekam na jakas promocje sandiska , thx fIlek
    D40| Tamron 28-75 2,8 | N55-200 4-5,6 | SB 900 | blog | checi i plany....

  4. #4

    Domyślnie

    Te karty to Toshiba. Przynajmniej te, które ja kupiłem (2GB SD i 4GB HC SD). Emtac-a używam od jakiegoś czasu (znajomi też) i nie zdarzyła się żadna "padaka".
    Pozdr!
    Ostatnio edytowane przez stachmuszel ; 18-03-2008 o 13:24
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  5. #5

    Domyślnie

    Ja kiedyś z jakimś starym Olkiem używałem kart MMC Emteca. Te naprawdę padały jak muchy. Z ośmiu które miałem do dzisiaj działa chyba jedna.
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deejay3x Zobacz posta
    i wszystko w temacie wiec poczekam na jakas promocje sandiska , thx fIlek
    Niezamaco, ale qna następny sobie rozpraszającego avatara strzelił. Zeza rozbieżnego można dostać

  7. #7

    Domyślnie

    W sumie o Kingstonach tez slyszalem wiele zlych opinii jednak przez 4 lata uzywania nie padl mi ani jeden .
    D40| Tamron 28-75 2,8 | N55-200 4-5,6 | SB 900 | blog | checi i plany....

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    ... Jeśli chodzi o same produkty emteca to były straszne padaki
    dokładnie tak. padaki, TUTAJ pisałem o sprawie jaka mi się trafiła z EMTEC'iem 1 GB.
    teraz mam tylko Kingstony i nie ma żadnych kłopotów.
    D, N, SB, T

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •