Czy używał już ktoś z Was kart pamięci SD EMTEC 4GB HC ( chyba hc te szybsze - niby x4 ) ? Jak się spisują? Widziałem dziś fajną promocję po 79zł za sztukę i myślę czy kupić czy nie . No i drugie pytanie czy laptop HP serii 6500 odczyta te karty hc ?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami