PDA

Zobacz pełną wersję : Formatowanie Fotobanku



Mont
07-02-2008, 21:45
W obudowie Digimate II plus mam dysk Samsunga 60GB.
Formatuję go w FAT32 czego skutkiem jest to, że "widzi" tylko 26GB.
To zaledwie połowa pamięci, czy da się coś z tym zrobić by można było wykorzystać jego większą część??

QuadMan
07-02-2008, 22:07
Witam,

z poziomu Windowsa nie da się sformatować dysku tak, by partycja FAT32 była większa niż 32GB. Da się to zrobić Partition Magic-iem ( płatny ), albo np. Swiss Knife - freeware.

Pozdr, QuadMan

Borowa
08-02-2008, 10:22
W obudowie Digimate II plus mam dysk Samsunga 60GB.
Formatuję go w FAT32 czego skutkiem jest to, że "widzi" tylko 26GB.
To zaledwie połowa pamięci, czy da się coś z tym zrobić by można było wykorzystać jego większą część??

Hej

wejdz na strone www.humanmedia.pl - oni sa dystrybutorami DIGIMATE - ja kupiłem DIGIMATE IIIx z 250gb dyskiem mam jedna partycje

Na ich www znajdziesz program do windowsa który pomoze ci sformatować dysk do dowolnej wielkości partycji.

Paweł

Mont
09-02-2008, 22:57
Dzięki, zainstalowałem FAT32 Format ale on ciągle widzi tylko 32MB. Próbuję coś poprzestawiać w zarządzaniu dyskami,niestety bez efektu :( Usuwam drugą partycję ale to nie pomaga.

SwissKnifa kilkakrotnie instalowałem bez rezultatu, może plik był uszkodzony :(

DMQuadro
10-02-2008, 00:31
Mam taki sam model, dysk kupiłem sam -40Gb, formatowałem Windowsem na FAT32 - i widzi normalnie całość.

Mont
10-02-2008, 10:20
Przypuszczam, że sprawa jest banalna.... ale nie dla mnie :mrgreen:
W jaki sposób trzeba usunąć jedną partycję tak by została jedna 60 Gb.

Mont
10-02-2008, 18:33
plizzzzz!! kto pomoże ??

Mont
11-02-2008, 15:23
Już wiem :mrgreen: miałem usunąć obie partycje, utworzyć jedną a następnie sformatować w FAT32 Format :oops: