Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Formatowanie Fotobanku

    W obudowie Digimate II plus mam dysk Samsunga 60GB.
    Formatuję go w FAT32 czego skutkiem jest to, że "widzi" tylko 26GB.
    To zaledwie połowa pamięci, czy da się coś z tym zrobić by można było wykorzystać jego większą część??

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,

    z poziomu Windowsa nie da się sformatować dysku tak, by partycja FAT32 była większa niż 32GB. Da się to zrobić Partition Magic-iem ( płatny ), albo np. Swiss Knife - freeware.

    Pozdr, QuadMan
    Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mont Zobacz posta
    W obudowie Digimate II plus mam dysk Samsunga 60GB.
    Formatuję go w FAT32 czego skutkiem jest to, że "widzi" tylko 26GB.
    To zaledwie połowa pamięci, czy da się coś z tym zrobić by można było wykorzystać jego większą część??
    Hej

    wejdz na strone www.humanmedia.pl - oni sa dystrybutorami DIGIMATE - ja kupiłem DIGIMATE IIIx z 250gb dyskiem mam jedna partycje

    Na ich www znajdziesz program do windowsa który pomoze ci sformatować dysk do dowolnej wielkości partycji.

    Paweł
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki, zainstalowałem FAT32 Format ale on ciągle widzi tylko 32MB. Próbuję coś poprzestawiać w zarządzaniu dyskami,niestety bez efektu Usuwam drugą partycję ale to nie pomaga.

    SwissKnifa kilkakrotnie instalowałem bez rezultatu, może plik był uszkodzony

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Mariew k/Warszawy
    Posty
    143

    Domyślnie

    Mam taki sam model, dysk kupiłem sam -40Gb, formatowałem Windowsem na FAT32 - i widzi normalnie całość.
    D300, S 10-20/4-5.6, S 24-60/2,8, S 100-300/4, N 55-200/4-5.6 VR; Slik 500DX z głowicą 488RC4, Sony R1, Lowepro Compu Trekker Plus AW

  6. #6

    Domyślnie

    Przypuszczam, że sprawa jest banalna.... ale nie dla mnie
    W jaki sposób trzeba usunąć jedną partycję tak by została jedna 60 Gb.

  7. #7

    Domyślnie

    plizzzzz!! kto pomoże ??

  8. #8

    Domyślnie

    Już wiem miałem usunąć obie partycje, utworzyć jedną a następnie sformatować w FAT32 Format

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •