PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw Dynatran AT 858CL



soldering
05-12-2007, 21:06
A co powiecie na ten statyw


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.stevesforums.com/forums/attachment.php?id=22289)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.stevesforums.com/forums/attachment.php?id=22288)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.stevesforums.com/forums/attachment.php?id=22291)



http://www.amvona.com/?page=shop/flypage&category_id=89769b2f73d9d7e940440e867abba4d0&product_id=2020

lub

http://www.wholesaledigital.co.za/dyna858cl.htm

Mam mozliwosc kupienia nowki za dobra cene.
Jezeliktos chce mozna tanio wyrwac na Ebayu:

http://search-desc.ebay.com/at-858CL_W0QQampq3bsspagenameZhQ3ahQ3aadvsearchQ3aUSQ QcatrefZC5QQfbdZ1QQfclZ3QQflocZ1QQfposZ92804QQfrom ZR6QQfrppZ200QQfsooZ1QQfsopZ1QQftrtZ1QQftrvZ1QQfts Z2QQpfidZ0QQsacatZQ2d1QQsacurZ0QQsadisZ200QQsargnZ Q2d1QQsaslZamvonaQ2ecomQQsaslcZ0QQsaslopZ1QQsatitl eZatQ2d858CLQQsofocusZbs

Czy moze inny ??

mini21
05-12-2007, 21:14
A z ciekawości, ta dobra cena, to znaczy?
Statyw wygląda ciekawie.
Czy głowicę można wymieniać, czy jest przytwierdzona na stałe??

soldering
05-12-2007, 21:20
Tego nie wiem czy jest wymienna czy nie a cena to 50 dolarow USA
Chyba dosc przyzwoita jak na taki statyw ??

mini21
05-12-2007, 21:24
Za ok. 150 zł to faktycznie nie najgorzej.
Tylko ciekawe jak on się w praktyce sprawuje.

ptero
05-12-2007, 21:37
Głowica to na kopię manfrotto 029 mk2 wygląda, jesli jest tak samo dobrze zrobiona co frotka to...:):):):)ale znając godphoto...:(:(:(:(Jedną z niewielu wad w/w głowicy jest jej waga!!!!Nogi to pewnie tyż kopia frotki, osobiście nie znam tej marki, ale za ok 150-200, jeśli jest to zrobione jak goldphoto, to rośnie nowa konkurencja dla chińskiej frotki, ja jestem zwolennikiem masakralnie ciężkiej frotki 055 B plus 029mk2, ale to kosztuje....ale z drugiej strony "półśrodki owocują w ćwierć efekty"albo jakis tak......

yaqb
05-12-2007, 21:50
Miałem bardzo podobny statyw tylko nazywał się FT - 666 3D. Na Alledrogo kosztuje teraz około 300 zł.
Na początek dobry statyw, ale ciężki....

Na szczęście dostałem w prezencie frotke i sprzedałem go :)

soldering
28-12-2007, 10:26
Juz mam fakt jest troszke ciezki ale .......
A głowica jest odkręcana
Ale co do dzialania statywu jestem mile zaskoczony ??
Dziala niezle