Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar soldering
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Lublin a teraz SCARBOROUGH (UK)
    Posty
    13

    Smile Statyw Dynatran AT 858CL do D40x

    A co powiecie na ten statyw




    http://www.amvona.com/?page=shop/fly...roduct_id=2020

    lub

    http://www.wholesaledigital.co.za/dyna858cl.htm

    Mam mozliwosc kupienia nowki za dobra cene.
    Jezeliktos chce mozna tanio wyrwac na Ebayu:

    http://search-desc.ebay.com/at-858CL...CLQQsofocusZbs

    Czy moze inny ??
    D40x | Nikkor 18-55 G EDII |
    Sigma EX 150mm f/2.8 APO DG Makro HSM|
    NIKON 55-200mm VR AFS DX

  2. #2

    Domyślnie

    A z ciekawości, ta dobra cena, to znaczy?
    Statyw wygląda ciekawie.
    Czy głowicę można wymieniać, czy jest przytwierdzona na stałe??

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar soldering
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Lublin a teraz SCARBOROUGH (UK)
    Posty
    13

    Domyślnie

    Tego nie wiem czy jest wymienna czy nie a cena to 50 dolarow USA
    Chyba dosc przyzwoita jak na taki statyw ??
    D40x | Nikkor 18-55 G EDII |
    Sigma EX 150mm f/2.8 APO DG Makro HSM|
    NIKON 55-200mm VR AFS DX

  4. #4

    Domyślnie

    Za ok. 150 zł to faktycznie nie najgorzej.
    Tylko ciekawe jak on się w praktyce sprawuje.

  5. #5
    Rozmowny Awatar ptero
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Korków (dawniej Kraków)
    Posty
    370

    Domyślnie

    Głowica to na kopię manfrotto 029 mk2 wygląda, jesli jest tak samo dobrze zrobiona co frotka to...ale znając godphoto...Jedną z niewielu wad w/w głowicy jest jej waga!!!!Nogi to pewnie tyż kopia frotki, osobiście nie znam tej marki, ale za ok 150-200, jeśli jest to zrobione jak goldphoto, to rośnie nowa konkurencja dla chińskiej frotki, ja jestem zwolennikiem masakralnie ciężkiej frotki 055 B plus 029mk2, ale to kosztuje....ale z drugiej strony "półśrodki owocują w ćwierć efekty"albo jakis tak......

  6. #6

    Domyślnie

    Miałem bardzo podobny statyw tylko nazywał się FT - 666 3D. Na Alledrogo kosztuje teraz około 300 zł.
    Na początek dobry statyw, ale ciężki....

    Na szczęście dostałem w prezencie frotke i sprzedałem go
    De czy'sta + szkliwo

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar soldering
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Lublin a teraz SCARBOROUGH (UK)
    Posty
    13

    Smile

    Juz mam fakt jest troszke ciezki ale .......
    A głowica jest odkręcana
    Ale co do dzialania statywu jestem mile zaskoczony ??
    Dziala niezle
    D40x | Nikkor 18-55 G EDII |
    Sigma EX 150mm f/2.8 APO DG Makro HSM|
    NIKON 55-200mm VR AFS DX

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •