PDA

Zobacz pełną wersję : Pilot D40X



soldering
04-12-2007, 21:37
Witam
Kupilem cos takiego http://cgi.ebay.pl/Remote-Control-for-Nikon-D70-D50-D70S-D40-D40x-8800_W0QQitemZ330195314196QQihZ014QQcategoryZ64345 QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
ale nie wiem jak to dziala czy mam cos ustawic w aparacie czy gdzie
dodam ze jest w body ustawione zdalne sterowanie

wkiniorski
04-12-2007, 21:54
Nie wiem co to za pilot, ale jak jest to zamiennik Nikona ML-L3, to powinien działać. W body trzeba ustawić w trybie fotografowania na pilota. Ja sobie to zdefiniowałem pod klawiszem funkcyjnym.

soldering
05-12-2007, 20:35
Moze wiecej szczegulow gdzie to jest w body??

wkiniorski
05-12-2007, 20:52
Można przez menu. Ale szybciej chyba przez info, a następnie klawisz powiększania. Przechodzi sie na takie menu obrazkowe. Wtedy można przeskakiwać między funkcjami (wybór ISO, AF itp.). Między innymi też tryb fotografowania. Ustawia się w trybie fotografowania zdjęcia pojedyncze, seryjne, zdalne czasowe i zdalne natychmiastowe. Jak ustawisz zdalne to powinien pilot dogadać się z body. Z moim pilotem działa, choć kupiłem w Media jakiś uniwersalny. Może twój nie współpracuje z Nikonem. Jak nie będziesz mógł znaleźć, to jak wrócę do domu, sprawdzę i napiszę dokładnie. Nie mam przy sobie aparatu i szyję z pamięci.

soldering
05-12-2007, 21:13
Dzieki teraz dziala jestes wielki

:)

wkiniorski
05-12-2007, 21:20
Miłego pstrykania ze statywem