Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pilot D40X

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar soldering
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Lublin a teraz SCARBOROUGH (UK)
    Posty
    13

    Question Pilot D40X

    Witam
    Kupilem cos takiego http://cgi.ebay.pl/Remote-Control-fo...QQcmdZViewItem
    ale nie wiem jak to dziala czy mam cos ustawic w aparacie czy gdzie
    dodam ze jest w body ustawione zdalne sterowanie
    D40x | Nikkor 18-55 G EDII |
    Sigma EX 150mm f/2.8 APO DG Makro HSM|
    NIKON 55-200mm VR AFS DX

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem co to za pilot, ale jak jest to zamiennik Nikona ML-L3, to powinien działać. W body trzeba ustawić w trybie fotografowania na pilota. Ja sobie to zdefiniowałem pod klawiszem funkcyjnym.
    D300S/1 J1 /N AF-S 35@1,8/ N AF-S 50@1,4/N AF-S 85/1,8/AF-S VR 18-200/ SB-800/ Capture NX2

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar soldering
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Lublin a teraz SCARBOROUGH (UK)
    Posty
    13

    Domyślnie

    Moze wiecej szczegulow gdzie to jest w body??
    D40x | Nikkor 18-55 G EDII |
    Sigma EX 150mm f/2.8 APO DG Makro HSM|
    NIKON 55-200mm VR AFS DX

  4. #4

    Domyślnie

    Można przez menu. Ale szybciej chyba przez info, a następnie klawisz powiększania. Przechodzi sie na takie menu obrazkowe. Wtedy można przeskakiwać między funkcjami (wybór ISO, AF itp.). Między innymi też tryb fotografowania. Ustawia się w trybie fotografowania zdjęcia pojedyncze, seryjne, zdalne czasowe i zdalne natychmiastowe. Jak ustawisz zdalne to powinien pilot dogadać się z body. Z moim pilotem działa, choć kupiłem w Media jakiś uniwersalny. Może twój nie współpracuje z Nikonem. Jak nie będziesz mógł znaleźć, to jak wrócę do domu, sprawdzę i napiszę dokładnie. Nie mam przy sobie aparatu i szyję z pamięci.
    D300S/1 J1 /N AF-S 35@1,8/ N AF-S 50@1,4/N AF-S 85/1,8/AF-S VR 18-200/ SB-800/ Capture NX2

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar soldering
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Lublin a teraz SCARBOROUGH (UK)
    Posty
    13

    Smile

    Dzieki teraz dziala jestes wielki

    D40x | Nikkor 18-55 G EDII |
    Sigma EX 150mm f/2.8 APO DG Makro HSM|
    NIKON 55-200mm VR AFS DX

  6. #6

    Smile

    Miłego pstrykania ze statywem
    D300S/1 J1 /N AF-S 35@1,8/ N AF-S 50@1,4/N AF-S 85/1,8/AF-S VR 18-200/ SB-800/ Capture NX2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •