Witam
Kupilem cos takiego http://cgi.ebay.pl/Remote-Control-fo...QQcmdZViewItem
ale nie wiem jak to dziala czy mam cos ustawic w aparacie czy gdzie
dodam ze jest w body ustawione zdalne sterowanie
Szukaj
Witam
Kupilem cos takiego http://cgi.ebay.pl/Remote-Control-fo...QQcmdZViewItem
ale nie wiem jak to dziala czy mam cos ustawic w aparacie czy gdzie
dodam ze jest w body ustawione zdalne sterowanie
D40x | Nikkor 18-55 G EDII |
Sigma EX 150mm f/2.8 APO DG Makro HSM|
NIKON 55-200mm VR AFS DX
Nie wiem co to za pilot, ale jak jest to zamiennik Nikona ML-L3, to powinien działać. W body trzeba ustawić w trybie fotografowania na pilota. Ja sobie to zdefiniowałem pod klawiszem funkcyjnym.
D300S/1 J1 /N AF-S 35@1,8/ N AF-S 50@1,4/N AF-S 85/1,8/AF-S VR 18-200/ SB-800/ Capture NX2
Moze wiecej szczegulow gdzie to jest w body??
D40x | Nikkor 18-55 G EDII |
Sigma EX 150mm f/2.8 APO DG Makro HSM|
NIKON 55-200mm VR AFS DX
Można przez menu. Ale szybciej chyba przez info, a następnie klawisz powiększania. Przechodzi sie na takie menu obrazkowe. Wtedy można przeskakiwać między funkcjami (wybór ISO, AF itp.). Między innymi też tryb fotografowania. Ustawia się w trybie fotografowania zdjęcia pojedyncze, seryjne, zdalne czasowe i zdalne natychmiastowe. Jak ustawisz zdalne to powinien pilot dogadać się z body. Z moim pilotem działa, choć kupiłem w Media jakiś uniwersalny. Może twój nie współpracuje z Nikonem. Jak nie będziesz mógł znaleźć, to jak wrócę do domu, sprawdzę i napiszę dokładnie. Nie mam przy sobie aparatu i szyję z pamięci.
D300S/1 J1 /N AF-S 35@1,8/ N AF-S 50@1,4/N AF-S 85/1,8/AF-S VR 18-200/ SB-800/ Capture NX2
Dzieki teraz dziala jestes wielki
![]()
D40x | Nikkor 18-55 G EDII |
Sigma EX 150mm f/2.8 APO DG Makro HSM|
NIKON 55-200mm VR AFS DX
Miłego pstrykania ze statywem
D300S/1 J1 /N AF-S 35@1,8/ N AF-S 50@1,4/N AF-S 85/1,8/AF-S VR 18-200/ SB-800/ Capture NX2
Skontaktuj się z nami