PDA

Zobacz pełną wersję : D 50 - pytanie



m_cudny
22-01-2006, 22:41
Witam! no i pytam, bo odpowiedzi nie znalazłem na forum

noszę się z zamiarem kupna D50. po obszernej lekturze jedno pytanie jednak pozostało bez odpowiedzi:
czy można swobodnie włączać i wyłączać w D 50 oświetlacz AF? szczerze mówiąc w F 80 wyłączyłem go dzień po nabyciu. od tamtego czasu używałem go tylko raz, bo mnie(i innych) po prostu denerwował. a tak w ogóle, to może ktoś zna osobę chętną nabyć 3 - letnią F 80 i lampkę sb - 24?


Trzymajcie kciuki, żebym zdążył przed końcem, stycznia z kupieniem D 50 (troszkę kasy mi brakuje).
Pozdrawaim, MC :)

darko
22-01-2006, 22:53
Witam
Jeżeli chodzi o lamkę doświetlającą, to jeżeli dobrze pamiętam to jest taka możliwość.
Jednak czasem się ona przydaje, dodatkowo lamka ta jest używana prze redukcji efektu czerwonych oczu.

Pozdrawiam

atomic
23-01-2006, 17:10
darko29 dobrze pamietasz :wink:

Michal_C
23-01-2006, 17:15
Tak, lampkę doświetlającą można wyłączyć z poziomu menu. W tej chwilii nie pamiętam dokładnie gdzie i nie mam aparatu pod ręką.
Pozdrawiam