Witam! no i pytam, bo odpowiedzi nie znalazłem na forum
noszę się z zamiarem kupna D50. po obszernej lekturze jedno pytanie jednak pozostało bez odpowiedzi:
czy można swobodnie włączać i wyłączać w D 50 oświetlacz AF? szczerze mówiąc w F 80 wyłączyłem go dzień po nabyciu. od tamtego czasu używałem go tylko raz, bo mnie(i innych) po prostu denerwował. a tak w ogóle, to może ktoś zna osobę chętną nabyć 3 - letnią F 80 i lampkę sb - 24?
Trzymajcie kciuki, żebym zdążył przed końcem, stycznia z kupieniem D 50 (troszkę kasy mi brakuje).
Pozdrawaim, MC![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami