Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: D 50 - pytanie

  1. #1

    Domyślnie D 50 - pytanie

    Witam! no i pytam, bo odpowiedzi nie znalazłem na forum

    noszę się z zamiarem kupna D50. po obszernej lekturze jedno pytanie jednak pozostało bez odpowiedzi:
    czy można swobodnie włączać i wyłączać w D 50 oświetlacz AF? szczerze mówiąc w F 80 wyłączyłem go dzień po nabyciu. od tamtego czasu używałem go tylko raz, bo mnie(i innych) po prostu denerwował. a tak w ogóle, to może ktoś zna osobę chętną nabyć 3 - letnią F 80 i lampkę sb - 24?


    Trzymajcie kciuki, żebym zdążył przed końcem, stycznia z kupieniem D 50 (troszkę kasy mi brakuje).
    Pozdrawaim, MC

  2. #2

    Domyślnie

    Witam
    Jeżeli chodzi o lamkę doświetlającą, to jeżeli dobrze pamiętam to jest taka możliwość.
    Jednak czasem się ona przydaje, dodatkowo lamka ta jest używana prze redukcji efektu czerwonych oczu.

    Pozdrawiam
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #3

    Domyślnie

    darko29 dobrze pamietasz

  4. #4

    Domyślnie D 50 - pytanie

    Tak, lampkę doświetlającą można wyłączyć z poziomu menu. W tej chwilii nie pamiętam dokładnie gdzie i nie mam aparatu pod ręką.
    Pozdrawiam
    FUJI X-T3/18-55/35 1.4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •